Gwiazdy

Eliza z "Warsaw Shore" pokazała zdjęcia z Komunii córki. Internauci komentują jej strój

2024-05-15 16:35

Sezon komunijny w pełni. W tym roku do sakramentu przystąpiło również wiele dzieci znanych polskich celebrytów. Eliza Trybała, która widzom znana jest z show "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami z uroczystości córki. Internauci od razu zwrócili uwagę na jej strój.

Maj kojarzy nam się z sezonem komunijnym. Gwiazdy chętnie chwalą się w sieci zdjęciami z przyjęć swoich pociech. Wiele poruszenia wywołała uroczystość syna Krzysztofa Rutkowskiego, nie tyle za sprawą samej oprawy, a bardzo drogiego prezentu, jaki od rodziców otrzymał Krzyś Junior. Syn detektywa z okazji Komunii dostał samochód, który według wyliczeń wart jest aż 200 tysięcy złotych!

Trybson po gali FEN34

Eliza Trybała pochwaliła się zdjęciami z Komunii córki

Eliza Trybała (Wesołowska) i Paweł "Trybson" Trybała zasłynęli dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". Poznali się właśnie na planie reality show, i choć wielu nie wróżyło ich relacji szczęśliwego zakończenia, to nadal są razem i doczekali się dwóch córek: Victorii (9 lat) oraz Kornelii (7 lat). W miniony weekend starsza z córek popularnych celebrytów przystąpiła do sakramentu Komunii Świętej. Eliza, która na co dzień jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych (jej konto na Instagramie obserwuje 325 tysięcy użytkowników) podzieliła się z internautami kadrami z tego wyjątkowego dnia.

Fani komentują strój Elizy Trybały

Celebrytka na tę okazję wybrała obcisłą, białą suknię z asymetrycznym dekoltem oraz bufiastym, koronkowym rękawem, a na stopy wsunęła białe delikatne sandałki na dość wysokiej szpilce. Uwagę zwraca imponujące rozcięcie, które eksponuje zgrabne nogi Elizy. Internauci od razu zwrócili uwagę na strój gwiazdy "Warsaw shore", a w komentarzach pojawiły się głosy, że nie jest on zbyt stosowny do tak podniosłej okazji.

Rodzice ubrania niestosowne do okazji, aby tylko się wyróżniać w kościele;mąż -takie obcisłe spodnie modne były wieki temu 🙈🙈 i powinny być dla facetów surowo zabronione (niemęskie)

Wszystko fajnie, ale strój mamy absolutnie nieodpowiedni, ani fryzura ani sukienka. Źle to wygląda. Strój niedopasowany do okazji. To nie wesele czy impreza, to komunia.Mam jednak dominuje na fotach ,a to święto córki - czytamy w komentarzach.

Mam jednak dominuje na fotach ,a to święto córki - czytamy w komentarzach.

Jak podoba wam się kreacja Elizy Trybały? Zgadzacie się z krytycznymi opiniami internautów?