Elegancka Demi Lovato na randce z Maxem Ehrichem. Miłość jej służy!

2020-08-03 8:46 KP
Demi Lovato
Autor: TOM PENNINGTON/Getty AFP/East News

Związek z Maxem Ehrichem dał Demi Lovato nowe spojrzenie na świat. Wokalistka, która w ostatnich latach przeżyła przedawkowanie narkotyków, długi odwyk i kilka nieudanych związków, w końcu trafiła na mężczyznę, u którego boku naprawdę kwitnie. Wystarczy jeden rzut oka, by przekonać się, że jest w naprawdę dobrej formie!

Gdy 23 lipca 2020 roku Demi Lovato ogłosiła, że zaręczyła się z Maxem Ehrichem, jej fani nie kryli zachwytu. Wokalistka od dawna bowiem nie była w związku z mężczyzną, który wzbudzałby tak pozytywne emocje - przy aktorze Demi wyciszyła się, nabrała wewnętrznego spokoju i zapomniała o swoich poprzednich problemach. Dziś wszyscy kibicują więc jej nowej relacji i z przyjemnością oglądają kolejne zdjęcia zakochanej pary.

Miłość Demi Lovato i Maxa Ehricha jest tym bardziej wyjątkowa, że wybuchła w czasie pandemii. Wokalistka i aktor zaczęli spotykać się jeszcze pod koniec ubiegłego roku, ale dopiero spędzony wspólnie czas narodowej kwarantanny sprawił, że ich serca naprawdę zabiły dla siebie szybciej. Wspólna izolacja była dla nich etapem, o jakim w normalnych warunkach nie mogli nawet pomarzyć - na co dzień zabiegane gwiazdy rzadko mają tak wiele czasu dla siebie.

Demi Lovato i Max Ehrich na randce

Teraz Demi Lovato i Max Ehrich chętnie korzystają z możliwości wspólnych wypadów na miasto. Para oczywiście nigdy nie zapomina o maseczkach i dba o bezpieczeństwo swoje i innych. W miniony weekend narzeczeni wybrali się do uwielbianej przez gwiazdy restauracji Nobu w Hollywood. Demi wybrała na tę okazję seksowną sukienkę z aksamitu.

Zdjęciem z randki wokalistka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Naprawdę promienieje, prawda?

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 31.07.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE