Doda

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Eks (?) Dody złożył jej życzenia urodzinowe! Post szybko zniknął z Instagrama

2023-02-17 13:22

Kilka dni temu swoje 39. urodziny obchodziła Doda. Na złożenie jej życzeń w mediach społecznościowych zdecydował się dawno niewidziany u jej boku Max Hodges. Przystojny Amerykanin zamieścił na Instagramie serię prywatnych zdjęć z piosenkarką, po czym... usunął post.

Doda od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z Dariuszem Pachutem. Para wybrała się do Austrii, by wspólnie świętować 39. urodziny piosenkarki. Ku zaskoczeniu wszystkich, na opublikowanie jej życzeń w mediach społecznościowych zdecydował się Max Hodges - długowłosy aktor, z którym Doda regularnie zamieszczała wspólne relacje na przełomie 2021 i 2022 roku. Choć nigdy nie przyznała tego wprost, wielu fanów twierdziło, iż przystojny Amerykanin był jednym z jej partnerów. Teorie te zdają się potwierdzać zdjęcia, jakie Max najpierw zamieścił na Instagramie, a po jakimś czasie usunął.

Wszystkiego najlepszego dla kogoś, kogo zawsze będę miał w sercu. Jedyna kobieta, którą... (emotikon przebitego strzałą Amora serca). Prawdopodobnie dostanę telefon, ale trudno. Idę spać. Dałbym się za nią pobić na śmierć... - napisał Max Hodges.

Aktor zaapelował do przedstawicieli mediów, by nie zamieszczali ich wspólnych zdjęć. 

Będzie film o Dodzie! Gwiazda pochwaliła się współpracą z gigantem

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Max Hodges o Dodzie

Takich życzeń Doda mogła się nie spodziewać. Max Hodges, z którym niegdyś regularnie ją widywano, zamieścił w sieci serię zdjęć z piosenkarką. Post po kilku godzinach został jednak usunięty. Doda, która w tym czasie rozmawiała z fanami na Instagramie, dziękując za życzenia i przedstawiając plany zawodowe na najbliższe tygodnie, nie skomentowała zajścia.

Sonda
Obserwujesz Dodę w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE