Taniec z Gwiazdami: Co powiedziała Julia Wieniawa Edycie Zając po ogłoszeniu wyników?

2020-10-24 22:04 RD
Taniec z Gwiazdami, 24.10.2020: FINAŁ! [DUŻO ZDJĘĆ]
Autor: mat. pras. / Polsat Taniec z Gwiazdami, 24.10.2020: FINAŁ! [DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami wielki finał programu Taniec z Gwiazdami. Program wygrała Edyta Zając. Co tuż po ogłoszeniu wyników Julia Wieniawa powiedziała Edycie? Wiemy! Dowiedzcie się więcej na Hotplota.pl.

Za nami wielki finał uwielbianego programu telewidzów. Chodzi oczywiście o Taniec z Gwiazdami. Ta edycja przejdzie do historii. Było w niej wiele zwrotów akcji. Miało to związek oczywiście z pandemią koronawirusa. Część uczestników musiała zrezygnować z udziału w show. W finale zmierzyły się dwie pary. Były to Edyta Zająć i Michał Bartkiewicz oraz Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Widzowie zdecydowali, że na kryształową kulę bardziej zasłużyła Edyta Zając. Tuż po ogłoszeniu wyników Julia podeszła do zwyciężczyni i powiedziała jej coś na ucho.

ESKA XD #007

Wiele osób zastanawiało się, co powiedziała Julia Wieniawa Edycie Zając tuż po ogłoszeniu wyników. Wiemy!

Powiedziała, że bardzo się cieszy i że jej zdaniem w pełni zasłużona moja wygrana. Więc jest mi tym bardziej miło. Ja od siebie dodałam, że Julia świetnie wykorzystała swoje 5 minut i zrobiła z niego 15 minut. Julia świetnie tańczy. Dalej powinna dążyć do swoich celów

powiedziała Edyta Zając w rozmowie z dziennikarzem Pomponika.

NAJNOWSZE