Cezary Pazura, Edyta Pazura

i

Autor: wbf

Edyta Pazura szuka „tańszego zamiennika” pierścionka zaręczynowego! Co zrobiła z oryginałem?

2021-11-24 12:54

Edyta Pazura swoim followersom zdradza wiele tajemnic ze swojego życia. Na Instagramie chętnie pokazuje życie, jakie wiedzie. Nie tylko pozowane fotki, ale też codzienne zmartwienia. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Edyta poszukuje nowego pierścionka zaręczynowego. Co się stało z poprzednim?

Edyta Pazura na Instagramie ma sporą rzeszę fanów. Internautów zachwycają nie tylko idealne zdjęcia, ale też codzienność, z jaką mierzy się żona Cezarego Pazury, która o wielu zmaganiach informuje w social mediach.

Teraz na Instagramie Edyta zdradziła, że szuka tańszego zamiennika pierścionka zaręczynowego, bo oryginalny… zgubiła. Podobnie zresztą jak obrączkę.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Lubię Instagram, bo tutaj takie ładne, długowłose dziewczyny chwalą się swoimi pierścionkami zaręczynowymi, niczym ja moimi dziećmi kiedy te ogarną sobie same kanapki do szkoły i… to jest takie urocze ?✨ Dla mnie już za późno na takie Insta focie (no może uda mi się w końcu zapuścić włosy) a jedyne czym mogę się pochwalić, to brakiem pierścionka zaręczynowego ? Zgubiłam, przepadł, nie wiem gdzie zacząć szukać. ??‍♀️ Raz już pozbyłam się niechcący obrączki na pare miesięcy i w zamian kupiłam podróbę ? Mąż się nie zorientował ? to najważniejsze. Teraz znowu szukam tańszego zamiennika #pierścionek #niezaręczynowy #bo #zgubiony

Na post szybko reagował mąż Edyty, który pisał:

Dobry ten Instagram… wreszcie czegoś się dowiedziałem ? Jak zwykle mąż dowiaduje się ostatni?

Myślcie, że Edyta podejmie próby poszukiwań, czy od razu zorganizuje sobie zamiennik?

Zobacz też: Dziewczyny z Dubaju: Premiera z udziałem gwiazd