Edyta Herbuś

i

Autor: Instagram/edytaherbus, AKPA

Gwiazdy

Edyta Herbuś w seksownym tańcu. Wokalistka rozpaliła zmysły fanów!

2023-06-01 12:26

Serce Edyty Herbuś tęskni za wakacjami i latem. Udowadniają to roztańczone wideo i seksowny taniec, który zaprezentowała na swoim Instagramie. Gwiazda odsłoniła swoje znakomicie wyrzeźbione ciało, wsłuchała się w muzykę i totalnie odpaliła. Wygląda to obłędnie!

Edyta Herbuś korzysta z pięknej pogody i ciepłych promieni słońca oddając się błogiemu odpoczynkowi. Gwiazda postanowiła wkroczyć w wakacyjny flow roztańczonym krokiem, który oczarował fanów 42-latki. Jej gorące wideo zapiera dech w piersiach, a obserwatorzy zachwycają się jej wyczuciem rytmu. Ich uwagę zwróciła również znakomita forma artystki, którą podkreślają mięśnie brzucha oraz zgrabne nogi. Trzeba przyznać, że artystka prezentuje się obłędnie! Na pierwszy rzut oka widać, że Edyta czuje się w swoim ciele znakomicie. Nic dziwnego, że zrzuciła ubrania i wykonała w basenie zmysłowy taniec.

Córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego rozczula fanów. Wiedzą już, do kogo jest podobna!

Cztery osiemnastki w moim .... | Dokończ Piosenkę 15 #Club2020 #Flowers

Edyta Herbuś - taniec

Gwiazda przyznała, że nie może już doczekać się wakacji i z utęsknieniem czeka na lato. Jeśli wysokie temperatury i pogoda za oknem Wam nie wystarcza, to koniecznie musicie zajrzeć na Instagrama Edyty Herbuś, która wrzuciła na relację naprawdę gorące, roztańczone wideo! Na nagraniu widać, jak 42-latka pręży się w rytm muzyki, wykonując kilka obrotów i zmysłowych ruchów. Oglądając relację można odnieść wrażenie, że gwiazda czuje się jak ryba w wodzie. Potwierdza to nie tylko promienny uśmiech, który nie schodzi z jej twarzy, ale również naturalność, z jaką się rusza.

Adam Zdrójkowski nie rozmawiał z bratem 8 lat. "To była wojna!"

Edyta Herbuś

i

Autor: Instagram/edytaherbus
Edyta Herbuś

i

Autor: Instagram/edytaherbus
Edyta Herbuś

i

Autor: Instagram/edytaherbus