Edyta Herbuś pozuje w prześwitującym body. Jej ukochany aż założył Instagrama

2022-08-11 10:33 Joanna Dembek
Edyta Herbuś
Autor: AKPA Edyta Herbuś w kusym body podczas sesji zdjęciowej

Edyta Herbuś pokazała w social mediach filmik z sesji zdjęciowej, gdzie pozuje jak rasowa modelka. Kusy strój rozgrzał wyobraźnię internautów, którzy zostawili pod postem setki komentarzy, a ku zaskoczeniu celebrytki, zdjęcie skomentował również jej ukochany, który właśnie zadebiutował na Instagramie.

Edyta Herbuś od najmłodszych lat związana jest z tańcem. Na tym polu osiągnęła wiele, czego dowodem jest fakt, że reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę "S". Swoją karierę w mediach zaczęła w 2005 roku od Tańca z Gwiazdami, gdzie partnerowała Jakubowi Wesołowskiemu. Artystka może się również pochwalić talentem aktorskim i występami w filmach i serialach, takich jak: "Plebania", "Kryminalni", "Samo życie", "7 uczuć" czy "Małgosia contra Małgosia".

Edyta Herbuś nie przestaje zachwycać urodą. Jej mąż nie możne uwierzyć w swoje szczęście

Edyta Herbuś urodziła się 26 lutego 1981 roku. To znaczy, że tancerka w tym roku skończyła 41 lat. Obecnie Edyta oprócz pracy w mediach skupia się również na prowadzeniu swojego kanału na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego, a oprócz tego wykorzystuje social media do zawierania współprac z wieloma markami, które promuje poprzez swój profil. Ostatnio opublikowała wideo, na którym pozuje niczym rasowa modelka. Herbuś ubrana w seksowne, prześwitujące body pręży się przed obiektywem, starając się wypaść jak najlepiej.

Edyta Herbuś spotkała się z olbrzymią reakcją fanów, który pochwalili profesjonalizm tancerki i ponętne ciało: "Bardzo sexi, przypomina mi pani Kylie Minogue", "Zbieram jeszcze szczękę z podłogi…", "Pięknie. Bardzo zmysłowo i delikatnie". W komentarzach można znaleźć również wpis jej partnera Piotra Bukowieckiego, z którym jest w związku od 2018 roku.

Szczypię się codziennie bo ciężko jest uwierzyć w moje szczęście - czytamy pod postem.

Koniec świata ! Mój ukochany na Instagramie !! - odpisała mu Edyta.

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE