Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak prowadzącymi Pytanie Na Śniadanie? Udany duet?

2019-08-12 18:11 nk
Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak
Autor: www.instagram.com/mateusz_szymkowiak_

Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak poprowadzili razem Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Czy duet tancerki i reportera tak spodobał się widzom i szefostwu Telewizji Polski, że już niebawem dołączy do składu prowadzących Pytanie Na Śniadanie? Sprawdźcie, co wiemy na ten temat!

Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak nowymi prowadzącymi Pytanie Na Śniadanie? Takie plotki pojawiły się polskich serwisach po tym, jak tancerka i reporter TVP poprowadzili wspólnie Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Para  w roli konferansjerów wypadła świetnie i bardzo spodobała się publiczności. Czy to wstęp do dłuższej współpracy między Herbuś a Szymkowiakiem?

Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak: para idealnie dobrana?

Edyta i Mateusz mieli okazję już ze sobą współpracować na scenie. W ubiegłym roku prowadzili razem konkurs OFF Fashion w Kielcach. Energia, jaka jest między nimi na scenie czy przed kamerą, najwyraźniej podoba się producentom Pytania Na Śniadanie. Nie jest też tajemnicą, że szefowie Telewizji Polskiej chcą odmłodzić swoją ramówkę (czego elementem miało być zwolnienie Michała Olszańskiego). Edyta i Mateusz jako prowadzący Pytanie Na Śniadanie idealnie wpisywaliby się więc w tę tendencję...

Plejada.pl podaje, że Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak dołączą niebawem do składu prowadzących Pytanie Na Śniadanie. Ona już ponoć kilkukrotnie dostawała taką propozycję. On miał okazję sprawdzić się w roli gospodarza show w wakacje 2018. Ma też spore doświadczenie przed kamerą.

Na potwierdzenie plotek o nowym duecie prowadzących PnŚ musimy jeszcze poczekać.

Zobacz też:

NAJNOWSZE