Gwiazdy

Edyta Górniak znów szokuje. Tyle jej zdaniem zostało nam czasu na Ziemi

2024-05-17 13:38

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych artystek polskiej sceny muzycznej. To właśnie dzięki jej znakomitemu występowi podczas Eurowizji w 1994 roku Polsce udało się zająć wysoką, 2. pozycję. Od pewnego czasu bardzo często zaskakiwała swoich fanów także zaskakującymi wyznaniami odnośnie życia duchowego.

Edyta Górniak ostatni album studyjny wydała w 2012 roku. Od tamtej pory często koncertowała i pojawiała się na różnych imprezach Telewizji Polskiej. Podczas swoich występów prezentuje wszystkim doskonale znane hity ze swojego repertuaru. Niejednokrotnie pojawiała się na koncertach w towarzystwie swojego syna - Allana Enso, który próbuje swoich sił jako DJ. Jednak największą uwagę skupiają na sobie śmiałe teorie wygłaszane na tematy duchowości i tego, w jakim kierunku zmierza nasz świat.

Edyta Górniak świętuje 30-lecie Eurowizji

Edyta Górniak znów szokuje. Mówi, ile zostało nam czasu na Ziemi

Edyta Górniak nie ukrywa, że jest osobą wierzącą i ufa opatrzności bożej. Jednak nie to wprawiło w osłupienie internautów. Najwięcej kontrowersji wzbudziły jej słowa o tym, że na ziemi żyją reptilianie oraz hybrydy, a jej dusza na tej planecie jest już od 4000 lat. Tuż po zakończeniu tegorocznego 68. Konkursu Piosenki Eurowizji Górniak grzmiała, że świat został opanowany przez diabła. Teraz popularna piosenkarka znów zszokowała internautów. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje obecnie ponad pół miliona osób, zamieściła wpis, w którym snuje rozważania na temat przemijania, Wszechświata i tego, ile czasu pozostało nam na Ziemi.

zastanawiam się ile zostało nam jeszcze normalności w codziennym życiu. ile zostało nam czasu na decyzje i deklaracje wobec siebie prawdziwych. tych prawdziwych jakimi byliśmy zanim nas zdeformowano

trudno nie poddać się zasadzkom, kiedy jest ich wystarczająco wiele

czy znajdziemy wszyscy odwagę wrócić do prawdziwych siebie i porzucić to, co nam narzucono ? .. najlepiej udaje nam się stawać przeciwko sobie. tego nauczyliśmy się najlepiej

tak sobie myślę. przed snem - napisała Edyta Górniak.

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, jak można się spodziewać, nie wszystkim spodobało się to, co artystka napisała. Jeden z internautów napisał, ile jego zdaniem zostało nam czasu:

Zostało nam 8 lat, jeśli wiesz Edzia o co chodzi - czytamy.

Wokalistka niemalże od razu zareagowała, wskazując, ile czasu pozostało nam jej zdaniem:

Lub 6... - napisała dodając emotikonkę białego serca i gołębi.