Edyta Górniak

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@edytagorniak Edyta Górniak rozpoczęła kurs jogi na Tajlandii

Gwiazdy

Edyta Górniak studiuje w Tajlandii. Po powrocie do Polski chce zbudować szkołę

2022-09-30 13:31

Edyta Górniak od jakiegoś czasu przebywa w Tajlandii, gdzie oprócz wakacji zafundowała sobie kurs jogi w pobliskiej szkole. Artystka, mocno zaangażowana w swój rozwój duchowy, marzy o przeniesieniu dalekowschodnich nauk na polski grunt.

Edyta Górniak, określona w mediach społecznościowych mianem "kierowniczki ds. doświadczania piękna", udała się niedawno w daleką podróż, gdzie oddaje się medytacji. Azja to jeden z jej ulubionych kierunków podróży. Artystka publikuje z Tajlandii wiele zdjęć i filmików, prezentując fanom piękne okoliczności przyrody. Piosenkarka zdradziła również, że zapisała się do pobliskiej szkoły.

Faktycznie, jestem obecnie studentem szkoły jogi. Zajęcia odbywają się od wczesnych godzin, bo już od 7.30, i trwają do wieczora - wyznała diwa.

Edyta Górniak planuje otworzyć w Polsce ośrodek zdrowia

Edyta Górniak znana jest ze swoich kontrowersyjnych przemyśleń na temat wszechświata, którymi chętnie dzieli się publicznie. Piosenkarka nie kryje, że wierzy w istnienie Matrixa oraz to, że wśród nas żyją reptilianie oraz bioroboty. Artystka jest również zwolenniczką medycyny naturalnej i wielką fanką duchowego rozwoju. Jej ogromnym marzeniem jest, aby przenieść azjatyckie nauki na polski grunt i w niedalekiej przyszłości stworzyć tu swoją "małą Tajlandię".

Kiedyś zbuduję tutaj moją Tajlandię. Może znajdę takie miejsce i zbuduję taką szkołę - mówiła niegdyś Edyta.

W takiej szkole, czy też ośrodku zdrowia, miałyby się odbywać warsztaty jogi, wykłady na temat życia i wszechświata, a także prelekcje tajlandzkich lekarzy.

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058