Edyta Górniak odkryła "tajemnicę" Lady Gagi. "A taka była fajna"

2021-04-20 11:00 kp
Edyta Górniak
Autor: WBF

Edyta Górniak od miesięcy szokuje swoich fanów i dziennikarzy kolejnymi wypowiedziami na temat pandemii, kosmitów czy nadprzyrodzonych mocy. Wokalistka przez lata była ceniona głównie za swój muzyczny talent, jednak ostatnio wiele osób zmieniło zdanie na jej temat. Teraz Edyta Górniak znów zaskoczyła swoimi teoriami na temat Lady Gagi...

Pandemia to spisek, a w szpitalach leżą statyści - takimi wypowiedziami z ubiegłego roku Edyta Górniak zadziwiła swoich fanów. Wokalistka od dłuższego czasu coraz chętniej dzieli się na Instagramie swoimi kolejnymi przemyśleniami, z których wiele szokuje przeciętnych, poważnych ludzi.

I  tak Edyta Górniak zdążyła zadeklarować, że wolałaby dać się "zastrzelić" niż zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Ostatnio wokalistka stwierdziła też, że "głowy państw" ukrywają fakt istnienia kosmitów, a najbardziej inteligentną istotą na świecie jest planeta Ziemia. Do tego gwiazda często publicznie wspomina o swojej wierze, a nawet urządza seanse medytacji na swoim Instagramie.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Lady Gaga pije krew niemowląt

Choć brzmi to niedorzecznie, to najnowszy wniosek Edyty Górniak, która podzieliła się nim na Instagramie z jednym ze swoich fanów. Gwiazda dodała ostatnio na Instastory zdjęcie Gagi w charakterystycznej dla niej, nieco karykaturalnej stylizacji. Okazuje się, że Edytę zainteresowały jednak głównie długie, różowe paznokcie Amerykanki.

Ach, jak ona uwielbia rogi :)) Ulubiony symbol służebnicy

- napisała tajemniczo.

Dla obserwujących Edytę Górniak nie jest tajemnicą, że gwiazda sporo mówi tez ostatnio o diable. Czyżby widziała w Lady Gadze służebnicę diabła? :)

Co jeszcze ciekawsze, jeden z fanów postanowił napisać do Edyty i przypomnieć jej, że sama nosiła kiedyś opaskę z rogami. Odpowiedź gwiazdy całkowicie zamknęła mu jednak usta!

Z maleńką różnicą, że ja nie piję krwi niemowląt.

- czytamy na Pomponiku, który dotarł do screena rozmowy.

Jesteście zdziwieni poglądami Edyty Górniak?

Edyta Górniak
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP
NAJNOWSZE