Edyta Górniak kupiła dom w górach? „Będzie mogła oglądać wypas owiec na horyzoncie”

2020-10-18 21:52 RD
Edyta Górniak
Autor: WBF

Edyta Górniak w jednym z ostatnim odcinków programu The Voice of Poland wyznała, że planuje wyprowadzić się w góry. Teraz dziennikarze jednego z serwisów donoszą, że gwiazda kupiła już tam dom. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Ale jej głos podziwiają nie tylko Polacy. Pod wrażeniem jej umiejętności byli również amerykańscy producenci.

To dlatego Edyta Górniak przez dłuższy czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej mieszkała między innymi w Krakowie. Po powrocie z USA Edi zamieszkała w Warszawie. To w końcu tam dzieje się najwięcej jeżeli chodzi o jej zawodowe sprawy.

Nic więc dziwnego, że wybrała właśnie to miasto. Jednak w jednym z odcinków programu The Voice of Poland gwiazda wyjawiła, że postanowiła wyprowadzić się z Warszawy. Zdradziła, że chodzi o góry.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak donosi serwis Pudelek piosenkarka podobno kupiła już dom, na który miała wydać 800 tysięcy złotych. To podobno posiadłość na wsi pod Zakopanem.

Edyta marzyła o spokoju, o miejscu, w którym będzie miała kontakt z naturą i będzie mogła oglądać wypas owiec na horyzoncie. Potrzebuje tego wytchnienia od świata i szaleństwa związanego z koronawirusem

mówi informator Pudelka.

NAJNOWSZE