Maria Sadowska już po szczepieniu. Edyta Górniak przypomniała, że jest PRZECIWKO

2021-05-12 11:20 kp
Maria Sadowska
Autor: WBF

Kolejne polskie gwiazdy chwalą się w sieci, że doczekały się swojego szczepienia przeciwko koronawirusowi. Po Annie Musze i Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej w ostatnich dniach przyszła też kolej na Marię Sadowską. Wokalistka pokazała zdjęcie z punktu szczepień, które skomentowała... Edyta Górniak słynąca z własnych teorii na temat pandemii.

Edyta Górniak przez lata uchodziła za jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Czas pandemii sprawił jednak, że gwiazda przyjęła jeszcze jedną rolę - liderki ruchu antyszczepionkowców! Edyta Górniak od miesięcy trafia do mediów ze swoimi kontrowersyjnymi teoriami, zgodnie z którymi pandemia ma być wytworem spisku, a szczepionki to nic więcej jak trucizna. Choć ze słowami gwiazdy walczą najbardziej szanowani specjaliści, poglądy Edyty mogą narobić wielu szkód wśród fanów, którzy jej zaufają.

Edyta Górniak jest więc w kontrze do zdecydowanej większości polskich gwiazd, które od początku bardzo poważnie podchodzą do pandemii koronawirusa. Celebryci przez cały czas apelowali o stosowanie zasad pandemicznych, a teraz niemal jednogłośnie zachęcają do szczepień. Niemal codziennie kolejni znani i lubiani chwalą się w sieci, że przyszedł ich czas na przyjęcie szczepionki.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Maria Sadowska zaszczepiona, Edyta Górniak komentuje

Teraz Edyta Górniak zmartwiła się losem Marii Sadowskiej, która - jak miliony osób - zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi. Wokalistka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z punktu szczepień.

Ja już ! Nie bolało :) na pohybel pandemii !! Wy już zaszczepieni ? Kto jest po i jak się czuliście ?

- napisała gwiazda.

Pod jej zdjęciem niespodziewanie pojawił się komentarz Edyty Górniak. Powątpiewająca w pandemię wokalistka dała koleżance do zrozumienia, co sądzi o jej decyzji o zaszczepieniu się.

Marysiu...... 😔

- napisała krótko.

Marysia Sadowska nie odpowiedziała jednak na komentarz Edyty, uznając najwyraźniej, że jej argumenty za szczepieniem i tak nie są w stanie przemówić do zadeklarowanej przeciwniczki szczepionek... Pod jej zdjęciem pojawiły się jednak i inne komentarze znajomych z branży. Ada Fijał, Michał Piróg, Olga Bołądź czy Tomasz Oświeciński pogratulowali Marii decyzji.

NAJNOWSZE