Edyta Górniak do instruktora w My Way: Ja muszę pana uczyć kultury osobistej! [WIDEO]

2019-11-11 15:30 DR
Edyta Górniak w programie My Way
Autor: TVN Edyta Górniak w programie "My Way"

Nie od dziś wiadomo, że Edyta Górniak to gwiazda przez duże „G”. Lubi być traktowana z szacunkiem i jak na prawdziwą gwiazdę przystało. Przekonał się o tym między innymi instruktor, który uczył Edytę prowadzić samochód w jej programie „My Way”. Edi powiedziała wprost, że musi go uczyć kultury osobistej… Co takiego zrobił instruktor? Zobaczcie na Hotplota.pl.

Edyta Górniak jest bez wątpienia największą gwiazdą w Polsce. Jej udział w programie „Agent Gwiazdy” dał jej jeszcze większą popularność, a władze telewizji TVN polubiły współpracę z artystką. To właśnie dlatego w jesiennej ramówce stacji pojawił się program „My Way”, w którym Edi uczy się jeździć samochodem. To taka „Nauka jazdy”, ale z diwą za kółkiem. Przy okazji Edyta w programie opowiada często o swoim życiu prywatnym.

Do tej pory Edyta była raczej spokojna. Na stres reagowała śmiechem, więc było naprawdę ciekawie. Jednak w najnowszym odcinku Edyta pokaże pazurki. Instruktorowi oberwie się za to, że… nie otworzył drzwi Edycie! Zobaczcie zwiastun najnowszego odcinka My Way:

Program „My Way” możecie oglądać w każdą środę o godzinie 21:30 w telewizji TVN, a także na Player.pl. Jesteście fanami tego formatu? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE