Gosia Andrzejewicz rezygnuje z Eurowizji! „Za każdym razem odrzucają moją piosenkę”

2019-11-11 13:00 DR
Gosia Andrzejewicz
Autor: YouTube/Eurovision Song Contest

Gosia Andrzejewicz to jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek. Mimo sporego grona wiernych fanów gwiazda nigdy nie została polską reprezentantką w konkursie Eurowizji. Tym razem w ogóle nie zgłosi swojej kandydatury. Dlaczego? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Niektórzy mogą odnieść wrażenie, że lata świetności Gosi Andrzejewicz już dawno minęły. Jednak ostatnio gwiazda była gościem Damiana Kordasa. To właśnie młodemu kucharzowi wyznała, że z jej perspektywy popularność wcale nie zmalała, a ona jest w ciągłej trasie koncertowej. Niedawno Andrzejewicz wydała nową piosenkę, do której wkrótce powstanie teledysk. Naturalnym wydawało się więc, że Gosia będzie próbowała swoich sił w polskich eliminacjach do Eurowizji 2020. Niestety, piosenkarka nie chce zgłaszać swojej kandydatury.

Eurowizja 2020: Gosia Andrzejewicz „ma już dość”? ;)

W rozmowie z dziennikarzami serwisu Jastrząbpost piosenkarka wyznała, że czuje się niesprawiedliwie traktowana.

W tym roku absolutnie odpuszczam sobie temat Eurowizji. Ja reaguję negatywnie dlatego, że mam bardzo negatywne doświadczenia z polskim jury. Za każdym razem odrzucają moją piosenkę i już mi się znudziło wysyłanie utworów.

Powiedziała gwiazda.

Żałujecie?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE