Ed Sheeran nielegalnie postawił ogrodową altanę? Sąsiedzi ruszają ze śledztwem!

2021-06-23 14:00 AM
Ed Sheeran
Autor: Marcello S

Bycie sąsiadem gwiazdy wbrew pozorom nie jest łatwe. Liczni paparazzi i rzesza wielbicieli potrafią skutecznie uprzykrzyć życie nie tylko samemu celebrycie. Ed Sheeran ma na głowie nie tylko fotoreporterów, ale także sąsiadów…

Ed Sheeran jest właścicielem posiadłości w Sullfolk. Ma tam nie tylko jedną główną rezydencję, ale także kilka innych budynków. Jednym słowem piosenkarz na dużym terenie stworzył małą wioskę. Miał nawet w planach wybudowanie tam kaplicy, jednak nie dostał na to zgody urzędników.

Ed Sheeran w social mediach pokazał plan swojej rezydencji z lotu ptaka. Na mapie widać, że na jego terenie znajdują się cztery domy, oczko wodne, siłownia i kuchnia na świeżym powietrzu. Sąsiedzi zauważyli coś jeszcze, mianowicie nową drewnianą altanę.

Sąsiedzi Eda Sheerana donoszą na piosenkarza

Niektórzy sąsiedzi byli mocno zbulwersowani. Twierdzili, że altana być może została tam ustawiona nielegalnie bez jakiekolwiek zgody.

Miał pozwolenie na budowę baru z tarasem i piecem do pizzy wraz z dwoma grillami. Ale altany nigdy wcześniej tam nie było. Teraz rada sprawdza, czy potrzebuje pozwolenia na budowę.

– podał magazyn The Sun.

Rada East Sulffolk potwierdziła, że sprawa Eda Sheerana jest badana.

Zostaliśmy poinformowani, że na tej nieruchomości wzniesiono altanę i pytamy, czy istnieją jakieś wymagania dotyczące budowy.

No cóż… Niektórzy sąsiedzi Eda Sheerana chyba nie są jego fanami.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE