Dziewczyny z Dubaju: Premiera z udziałem gwiazd! Kto zachwycił najbardziej?

2021-11-23 9:43 AM

W końcu jest! Premiera długo wyczekiwanego filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Przygotowaniami do premiery żył cały show-biznes. Wszystko za sprawą nie tylko kontrowersyjnego projektu, ale także zakończenia w międzyczasie małżeństwa producentów filmu - Dody i Emila Stępnia.

Premiera filmu „Dziewczyny z Dubaju” w końcu jest. Wokół filmu narobiło się sporo szumu. Współproducentami przedsięwzięcia była Doda i jej były już mąż Emil Stępień, a reżyserką Maria Sadowska.

Współpraca nie przebiegała w pokojowe atmosferze, Doda, wielokrotnie żaliła się, że ex mąż utrudnia jej i Sadowskiej pracę nad poprawkami. Regularnie w mediach społecznościowych informowała o postępie prac, tym samym niepokojąc fanów, którzy zachodzili w głowę, czy premiera w ogóle się odbędzie.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

W poniedziałek 22 listopada doszło do wielkiej chwili. Film ujrzał światło dzienne. Wśród plejady gwiazd pierwsze skrzypce grała Maria Sadowska i Emil Stępień. Zabrakło jednak producentki kreatywnej, czyli Dody, która dotrzymała słowa danego jeszcze przed premierą i zapewniła, że nie pojawi się na wydarzeniu. Gwiazdy jednak świetnie sobie poradziły i pozowały z... kartonową Dodą! 

"Dziewczyny z Dubaju" o czym jest film?

Film „Dziewczyny z Dubaju” to opowieść o pewnej dziewczynie, która marzy o wielkim świecie. Staje się ekskluzywną damą do towarzystwa. Na zaproszenie arabskich szejków razem z nią do Dubaju zaczynają wyjeżdżać polskie miss, modelki oraz celebrytki.

Na premierze filmu nie zabrakło plejady gwiazd. A kto z nich zachwycił najbardziej? Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie sami! 😉

Sonda
Czy pójdziesz do kina na "Dziewczyny z Dubaju"?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE