Brad Pitt i jego dziewczyny

i

Autor: East News

Dziewczyny Brada Pitta: ile ich NAPRAWDĘ było? Jennifer Aniston to miłość jego życia?

2020-12-17 20:58

Z kim spotykał się Brad Pitt? Czy to prawda, że prawie zawsze upodabniał się do swoich dziewczyn? Jak poznał Angelinę Jolie i dlaczego prawie zawsze podrywał koleżanki z pracy? Posłuchajcie podcastu JAK BYŁO NAPRAWDĘ i dowiedzcie się, z kim romansował jeden z największych podrywaczy Hollywood, który podobno już w te święta ogłosi oficjalnie zaręczyny z Jennifer Aniston!

Brad Pitt przez wielu fanów kina uważany jest za jednego z największych playboyów Hollywood. Choć ostatnio wypadł już trochę z obiegu, trzeba przyznać, że lista jego miłosnych podbojów jest naprawdę imponująca.

Kim były dziewczyny Brada Pitta? Z kim spotykał się aktor na początku swojej kariery i dlaczego wielokrotnie tego żałował? Czy to prawda, że Jennifer Aniston jest największą miłością jego życia?

WSZYSTKIE DZIEWCZYNY BRADA PITTA - ILE ICH NAPRAWDĘ BYŁO?

Do niedawna czasie media zajmowały się przede wszystkim rozpadem małżeństwa Brada Pitta z Angeliną Jolie. Głośny rozwód z wieloma milionami wspólnego majątku w tle od miesięcy rozgrzewał opinię publiczną, tym bardziej, że oboje rozstający się małżonkowie wytoczyli potężne działa i zatrudnili najlepszych dostępnych prawników.

Nie jest to jednak pierwszy rozwód w karierze Brada Pitta i z pewnością nie pierwsze jego rozstanie. Ten jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów jadł już chleb z niejednego pieca, a jego romanse w przeszłości wiele razy gościły na pierwszych stronach gazet.

Czy na pewno znacie wszystkie jego dziewczyny z przeszłości? :) Trochę ich było, a ostatnio Brad Pitt podobno znów umawia się z Jennifer Aniston. Mało tego - plotki głoszą, że dawni małżonkowie chcą pobrać się ponownie. Podobno już się zaręczyli, a ogłoszą to oficjalnie w Boże Narodzenie 2020!

Zapraszamy do posłuchania podcastu JAK BYŁO NAPRAWDĘ, z którego dowiecie się m.in. jak Brad Pitt omal nie zginął z rąk Mike'a Tysona i jak niczego nieświadoma Jennifer Aniston osobiście wepchnęła go w objęcia Angeliny Jolie...


Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?

Podcast JAK BYŁO NAPRAWDĘ powstał w ramach projektu DOBRZE POSŁUCHAĆ.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE