Ben Lederman

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Ben Lederman umawia się z blondwłosą pięknością

Sport

Dziewczyna Bena Ledermana to prawdziwa piękność! Nowa WAGs urzeka urodą [ZDJĘCIA]

2023-03-23 19:16

Ben Lederman to piłkarz Rakowa, który właśnie został powołany przez Santosa do kadry narodowej. Sportowiec świetnie odnajduje się w polskich realiach. Zdążył nauczyć się polskiego, w Częstochowie czuje się, jak u siebie w domu, a swoje życie prywatne dzieli z przepiękną Gabrielą.

Ben Lederman to młody piłkarz urodzony w Stanach Zjednoczonych. Występował w barwach Barcelony i Izraela, a w 2020 roku dołączył do klubu RKS Raków Częstochowa. We wtorek 21 marca 2023 został powołany przez Fernando Santosa do kadry Biało-Czerwonych na mecze eliminacji ME z Czechami i Albanią.

Ben szybko nauczył się polskiego, bo miał wcześniej kontakt z tym językiem. Przez te trzy lata zaaklimatyzował się w Częstochowie i czuje się u nas jak w domu - powiedział rzecznik Rakowa Michał Szprendałowicz w rozmowie z "Dzinnikiem Zachodnim".

Ben Lederman zakochany w pięknej Polce

Rzecznik dodał również, że Lederman ma dziewczynę. Piłkarz skradł serce pewnej pięknej Polki - Gabrieli Olejnik - która towarzyszy ukochanemu podczas rozgrywek. Nowa WAGs olśniewa urodą, co możecie zobaczyć w naszej galerii.

Shake Your Eska #28 | Wolf
Listen on Spreaker.