Dzieci Kourtney Kardashian dostaną zakaz pracy w telewizji? Kourt nie chce by poszły w jej ślady

2019-09-18 13:54 AM
Kourtney Kardashian
Autor: WENN.com/agefotostock/East News

Kourtney Kardashian otwarcie przyznała, że ma nadzieję, że Mason, Penelope i Reign nie pójdą w jej ślady w przyszłości! Czyżby Kardashianka wstydziła się, że występuje w rodzinnym reality show?

Kourtney Kardashian to chyba jedyna Kardashianka która ma najmniejsze parcie na szkło i razem z Kendall Jenner należy do tych najbardziej naturalnych sióstr. Wygląda też na to, że Kourt ma zdrowe podejście do swoich dzieci.

KOURTNEY KARDASHIAN NIE CHCE BY JEJ DZIECI BYŁY CELEBRYTAMI?

W ostatnim wywiadzie Kourtney Kardashian otwiera się na temat swoich dzieci. Okazuje się, że celebrytka marzy o tym, aby jej dzieci nie poszły w ślady mamy i nie zarabiały na życie występując w telewizji. Ale zaraz… Kourtney chyba zapomniała, że już to robią! Co prawda nie zarabiają, ale już Mason, Reign i Penelope przewijają się przez odcinki reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Cała trójka dzieci dorasta przed kamerami, trudno więc będzie je zachęcić do innego życia…

„W tej chwili jestem szczęśliwa i czuje się bardzo dobrze. Jeśli chcą to zrobić, bo o tym marzą to dobrze. Ale zdecydowanie nigdy nie nakłaniałabym ich do zrobienia tego. Mam nadzieję, że nigdy nie pójdą w moje ślady”. – mówiła Kourt podczas amerykańskiego talk show The Real, dodając, że ma nadzieję, że jej dzieci wybiorą inną drogę życiową niż ona.

Myślicie, że Kourtney Kardashian żałuje występów ze słynnymi siostrami?

NAJNOWSZE