Dua Lipa znów przekłada trasę koncertową! Piosenkarka skupi się teraz na innym zawodzie?

2021-06-29 15:00 AM
Dua Lipa
Autor: Ian West/Press Association/East News

W życiu Dua Lipy nadchodzą zmiany, które nie spodobają się jej fanom. Pojawiły się doniesienia, że gwiazda kolejny raz zawiesza swoją trasę koncertową. Podobno chce skupić się na czymś innym! Czyżby Dua Lipa całkowicie zrezygnowała z muzyki?

Dua Lipa na Instagramie ogłosiła, że jest zmuszona kolejny raz odwołać swoją trasę koncertową Future Nostalgia, z którą miała odwiedzić Wielką Brytanię i Europę. Jej koncerty miały się odbyć we wrześniu i październiku. Niestety przez pandemię Covid-19 Dua Lipa kolejny raz musi trasę przełożyć.

Jestem całkowicie załamana, że nie jesteśmy w stanie kontynuować mojej trasy po Wielkiej Brytanii i Europie we wrześniu i październiku. Prosimy o zatrzymanie biletów, ponieważ zachowują one ważność jeśli chodzi o przełożenie terminów. Nie mogę doczekać się powrotu na scenę i ponownego spotkania z wami wszystkimi.

– brzmiał podpis postu na Instagramie.

Co prawda fakt, że trasa jest przełożona przez pandemię to oficjalna wersja. Zagraniczne media już zaczynają węszyć i dociekać. Według niektórych koronawirus to przykrywka a prawdziwym powodem odwołania przez gwiazdę trasy jest fakt, że Dua Lipa chce zmienić zawód!

Wiele wskazuje na to, że Dua Lipa marzy teraz o karierze aktorskiej. Podobno 25-letnia artystka już zaczęła doskonalić swoje umiejętności z tego zakresu i szykuje się na podbój aktorskiego świata.

Jakiś czas temu Dua Lipa została zapytana przez dziennikarza The Sun o to, jak zapatruje się na udział w produkcji filmowej. Jej odpowiedź nie pozostawia wątpliwości.

Naprawdę chciałabym. To jest coś, na co zdecydowanie jestem gotowa. Chcę to rozgryźć, może najpierw z jakąś małą rolą. Jestem bardzo zaintrygowana i podekscytowana perspektywą robienia w pewnym momencie czegoś innego.

 – mówiła.

Myślicie, że przełożenie jej trasy ma również coś wspólnego z jej aktorskimi planami czy to czysty przypadek?

Trasa koncertowa została przełożona na przyszły rok. Koncerty rozpoczną się w kwietniu.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE