Dua Lipa zdradziła tytuł nowej płyty. Zrobiła z nim tatuaż i pokazała na Instagramie!

2019-12-02 13:12 mw
Dua Lipa
Autor: Invision/Invision/East News

Nadchodzi nowy album Dua Lipy! Piosenkarka już wkrótce wyda swój drugi autorski krążek i właśnie zdradziła fanom jego tytuł. Dua Lipa przekazała tę wiadomość w bardzo nietypowy i oryginalny sposób. Artystka zrobiła sobie tatuaż z tytułem nadchodzącej nowej płyty!

Dua Lipa szykuje się do premiery nowej płyty. A właściwie... szykuje na nią swoich fanów!

Piosenkarka zdradziła właśnie tytuł nadchodzącego drugiego studyjnego albumu. Dua Lipa zrobiła sobie z nim tatuaż i pokazała swoim wielbicielom za pośrednictwem Instagrama.

Jaki tytuł będzie miał nowy krążek artystki? Szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu i nowy tatuaż Dua Lipy z jego tytułem znajdziecie poniżej!

DUA LIPA ZDRADZIŁA TYTUŁ NOWEJ PŁYTY

W niedzielę 1 grudnia na Instagramie Dua Lipy pojawiły się dwa nowe zdjęcia. Wyświetlana jako pierwsza fotka to sexy zdjęcie piosenkarki w kolorowym bikini. Niezły wabik, ale nie o bikini tu chodzi ;) Dua Lipa miała fanom do przekazania coś znacznie ważniejszego!

"PRZESUŃCIE ŻEBY ZOBACZYĆ TYTUŁ NOWEJ PŁYTY" - napisała przy zdjęciach Dua Lipa.

>> Dua Lipa pozuje w bikini! Tak obchodziła Święto Dziękczynienia

I rzeczywiście - na drugim zdjęciu widzimy zbliżenie na ramię artystki, a na nim wytatuowany tytuł jej nowego krążka:

"Future Nostalgia"

Pierwszy singiel z nadchodzącego nowego albumu artystki to piosenka "Don't Start Now", która ukazała się pod koniec października. Utwór bardzo spodobał się fanom i szybko znalazł się na liście Billboard Hot 100.

Dua Lipa zdradziła później, że taki właśnie będzie jej cały nowy album - taneczny, inspirowany muzyką disco z lat 80, nie mówiący o zbyt poważnych sprawach.

Po prostu chciałabym, żeby słuchając go ludzie tańczyli i odczuwali radość

- tłumaczyła Dua Lipa.

Dobry nastrój piosenkarki nie powinien nikogo dziwić, bo artystka od pewnego czasu jest w szczęśliwym związku z bratem modelek Belli i Gigi Hadid.

Dua Lipa i Anwar Hadid
Autor: SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE