Drake w formie świeczki! Producent twierdzi, że raper pachnie piżmem i bursztynem

2020-12-02 20:03 es
Drake
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News Drake

Gdyby ktoś kazał nam ocenić, jak pachnie Drake, pewnie celowalibyśmy w drogi alkohol, jakieś cygara i kobiece, ciężkie perfumy. A tymczasem to piżmo i bursztyn. Tak przynajmniej twierdzi producent świeczek o zapachu Drake'a!

Drake zdobył popularność w serialu Degrassi: Nowe pokolenie. Później zajął się muzyką i został jednym z najsławniejszych raperów na świecie. Poza tym, że ma talenty artystyczne, to też świetny przedsiębiorca. Zdaje się, że wszystko, czego dotknie, sprzedaje się jak ciepłe bułeczki.

Zagraniczne media donoszą, że Drake zabrał się za kolejny projekt. Tym razem współpraca jest nietypowa, bo nie chodzi o buty czy ubrania.

Świeca o zapachu Drake'a

Zastanawiacie się, jak pachnie Drake? Według producenta świec pachnie piżmem, bursztynami, kaszmirem, zamszem i aksamitem. Chociaż na razie nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, to wygląda na to, że Drake będzie miał własną świecę zapachową!

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Drake po raz pierwszy wspominał o marce Better World Fragrance House w czerwcu. Teraz firma założyła konto na Instagramie, które oczywiście obserwuje tylko Drake'a i związane z nim konto informacyjne. Wymowne?

Na Revolve pojawiła się zapowiedź, która jest mniej tajemnica. Świece zostały opracowane przez perfumiarza Michaela Carby i mają trafić do sprzedaży w sezonie świątecznym. Będzie to pięć zapachów: Good Thoughts, Sweeter Tings, Williamsburg Sleepover, Muskoka i Carby Musk.

Podobno ten ostatni „rzeczywiście pachnie jak Drake”. Carby Musk kosztuje 80 dolarów, a pozostałe cztery świece kosztują 45 dolarów.

Skusicie się?

NAJNOWSZE