Drake i jego syn, Adonis na uroczym, wspólnym zdjęciu. Tylko... kto tu kogo usypia?

2020-11-28 19:04 es
Drake
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News Drake

Ze sporym opóźnieniem dowiedzieliśmy się, że Drake ma syna. Media dowiedziały się o narodzinach chłopca wyłącznie przez beef rapera z innym muzykiem. Po pewnym czasie Drake oficjalnie przedstawił malucha światu. Na razie raczej z ostrożnością publikuje fotki Adonisa. A gdy już to robi - poziom uroku na Instagramie niebezpiecznie skacze!

Drake rozgrzał serca internautów!Raper nie często chwali się swoim synem, Adonisem. Jednak gdy już czasem chłopczyk pojawia się na instagramie sławnego taty, robi furorę! Tym razem możemy zobaczyć, jak Drake i jego syn drzemią. Chociaż patrząc na fotkę, mamy wątpliwość, kto tu kogo usypia...

Drake pokazał zdjęcie syna

Gdyby zorganizować konkurs na najsłodszą drzemkę, ta fota miałaby ogromne szanse. Drake opublikował urocze zdjęcie ze swoim synem, Adonisem. Widzimy, jak ci dwaj leżą w łóżku. Drake zasnął na ramieniu syna, a mały Adonis najwyraźniej coś ogląda i przekąsza. Urocze!

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Chociaż Drake nie często publikuje zdjęcia syna, to kilka już ich widzieliśmy. Z okazji Dnia Ojca Drake opublikował fotkę Adonisa. Malec siedzi w pościeli z burzą włosów na głowie.

Innym razem syn Drake'a pojawił się na instagramowym koncie swojej mamy. Sophie Brussaux udostępniła wideo, na którym ćwiczy jogę w towarzystwie swojego synka.

Czyż on nie jest rozkoszny!?

NAJNOWSZE