Drake wybuczany na festiwalu Camp Flog Gnaw! Jego komentarz jest bezcenny!

2019-11-12 12:17 nk
Drake
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Drake dał występ-niespodziankę podczas festiwalu Camp Flog Gnaw w Los Angeles 10 listopada 2019. Niestety, raper nie mógł liczyć na gorące przyjęcie publiczności. Ta wygwizdała go i zmusiła do zejścia ze sceny! Artysta zachował fason, żegnając się z tłumem, a jego komentarz do całej sytuacji na Instagramie z pewnością poszedł hejterom w pięty!

10 listopada 2019 Drake zaliczył jeden z mniej udanych występów w swoijej karierze muzycznej. I to nie dlatego, że coś mu nie wyszło, zapomniał tekstu czy się nie postarał. Po prostu - nie ta publiczność!

Drake wyproszony ze sceny! Co się stało?

Feralnego wieczoru Kanadyjczyk był gwiazdą-niespodzianką podczas festiwalu Camp Flog Gnaw, organizowanego przez Tylera, The Creatora. Widzowie najwyraźniej mieli nadzieję, że na scenę zamiast niego wyjdzie Frank Ocean, bo kiedy Drake zapytał tłum, czy chcą, by został z nimi, część publiczności zaczęła krzyczeć: "Nieee! Chcemy Franka!"

W tej kompromitującej i naprawdę niezręcznej sytuacji Drake naprawdę zachował fason! Schodząc ze sceny powiedział fanom, że ich kocha i podziękował za "gościnę".

Drake: Nie pozbędziecie się mnie!

Również po zejściu ze sceny Drake nie stracił humoru i dystansu do siebie. Raper zamieścił na Instagramie kilka zdjęć z podpisem:

Zwrot akcji... Właśnie podpisałem 10-letnią rezydenturę na Camp Flog Gnaw. Sorry, dzieciaki, do zobaczenia KAŻDEGO JEDNEGO ROKU, aż skończycie 30-tkę!

Drake, zapraszamy częściej do Polski! Tu NA PEWNO czeka Cię gorące przyjęcie!

NAJNOWSZE