Drake pobił rekord TikToka! #ToosieSlide ma MILIARD wyświetleń szybciej, niż Kylie Jenner

2020-04-18 12:23 nk
Drake, Toosie Slide
Autor: YouTube.com/Drake

Pamiętacie #Riseandshine? Hasztag zapoczątkowany przez Kylie Jenner błyskawicznie podbił TikToka i zdobył miliard wyświetleń w mega popularnym obecnie serwisie wideo. Drake właśnie pobił rekord Kylie Jenner ze swoim #ToosieSlide! Jak szybko udało mu się osiągnąć ten sam wynik? To naprawdę imponujące!

Pamiętacie, jak w ubiegłym roku Kylie Jenner oprowadzała fanów po siedzibie swojej firmy, Kylie Cosmetics? Szczególną popularnością cieszył się fragment, w którym celebrytka poszła do pokoju swojej córki (Tak, okazało się, że Stormi ma w biurze mamy własną sypialnię), by ją obudzić. Najmłodsza self made miliarderka świata zaśpiewała dziecku "Rise and shine". Internet oszalał na punkcie głosu celebrytki, a ta szybko zwietrzyła w tym sposób na nowy biznes. Sieć zalały m.in. ubrania z logo Rise And Shine.

Hasztag #RiseAndShine w rekordowym tempie zdobył miliard wyświetleń na TikToku. Od października nikt wyniku Kylie Jenner nie pokonał. Aż do teraz...

Toosie Slide z  nowym rekordem TikToka

Na początku kwietnia Drake zaprezentował fanom teledysk do nowej piosenki, Toosie Slide. W klipie raper prezentuje króciutki układ choreograficzny, o którym rapuje zresztą w utworze: "Prawa stopa w górę, lewa stopa ślizg. Lewa stopa ślizg, prawa stopa w górę".

Fani zwariowali na punkcie układu i zaczęli masowo naśladować go we własnych nagraniach na TikTok. Toosie Slide stało się hitem sieci.

Wykonywanie i oglądanie Toosie Slide to dla fanów niezła rozrywka w czasie kwarantanny. Okazuje się, że hasztag #ToosieSlide zyskał aż miliard odtworzeń na TikToku w zaledwie dwa dni! Warto zaznaczyć, że nie jest to wynik wyświetleń samego teledysku Drake'a, ale wszystkich filmików inspirowanych jego klipem.

Nie wiemy dokładnie, ile czasu osiągnięcie tego wyniku zajęło hasztagowi #RiseandShine, jednak administratorzy podali, że Kylie Jenner potrzebowała na to więcej czasu, niż Drake.

Zrobiliście już własną wersję Toosie Slide?

NAJNOWSZE