Dr. Dre ZMUSIŁ Nicole Young do podpisania intercyzy?! To nie będzie pokojowy rozwód...

2020-08-04 21:53 nk
Dr. Dre i Nicole Young
Autor: FaceToFace/REPORTER/East News

Jak Was informowaliśmy, Dr. Dre i Nicole Young rozwodzą się. Choć wydawałoby się, że to rozstanie będzie dość łatwe z prawnego punktu widzenia, bo para miała podpisaną intercyzę, to pozory mylą... Young właśnie złożyła w sądzie dokumenty, podważające umowę przedmałżeńską!

Dr. Dre i Nicole Young rozwodzą się po 24 latach małżeństwa. Amerykańskie media spekulują, że powodem rozpadu małżeństwa mogła być zdrada. Sami główni zainteresowani nie chcą jednak komentować spraw związanych ze swoim rozwodem. Oficjalnie w pozwie jako przyczyny rozstania są podane ogólnikowe "różnice nie do pogodzenia".

Nicole Young chce więcej pieniędzy?!

Wydawałoby się, że rozwód Dr. Dre i Nicole Young odbędzie się szybko i bezboleśnie. Para ma już dorosłe dzieci, więc nie musi dzielić się opieką nad nimi. Producent i jego żona mieli też podpisaną intercyzę, więc kwestie finansowe również powinny być jasne. A jednak tak nie jest...

Jak donosi amerykański serwis TMZ, Nicole Young domaga się unieważnienia intercyzy. Kobieta złożyła dokumenty, w których twierdzi, że w 1996 roku została zmuszona do podpisania umowy przedmałżeńskiej, czego bardzo nie chciała robić.

Byłam niezwykle niechętna, oporna i bałam się podpisać umowę, poczułem się przyparta do muru. Biorąc pod uwagę niezwykłą presję i zastraszenie ze strony Andre, nie pozostało mi nic innego, jak zatrudnić prawnika (oczywiście z pomocą zespołu profesjonalistów Andre) i niechętnie podpisałam umowę na krótko przed naszym małżeństwem.

- wyjaśnia w papierach Nicole. Żona Dr. Dre (prawdziwe nazwisko Andre Romelle Young - przyp.red.) dodaje, że dwa lata po ślubie mąż zmienił zdanie w kwestii intercyzy.

Andre przyznał mi, że było mu wstyd, iż zmusił mnie do podpisania umowy przedmałżeńskiej i podarł kilka kopii umowy na moich oczach. Od dnia, w którym podarł umowy, oboje zrozumieliśmy, że nie było żadnej intercyzy i że jest ona nieważna.

- twierdzi Nicole Young.

TMZ skontaktował się z najbliższym otoczeniem Dr. Dre. Jego przedstawiciele zapewniają, że wszystko, co opisuje żona producenta to kłamstwo. Muzyk miał ani nie zmuszać kobiety do podpisania dokumentu, ani nie podrzeć czy tym bardziej unieważnić umowy.

Wszystko wskazuje na to, że żona artysty walczy po prostu o większy udział w jego majątku. Choć Dr. Dre zobowiązał się płacić małżonce spore alimenty i pokrywać koszty jej życia, Nicole twierdzi, że wartość rynkowa Andre wynosi obecnie około miliarda dolarów, a większość swojej fortuny raper miał zarobić podczas małżeństwa z nią i przy jej wsparciu.

Której ze stron wierzycie?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE