Dove Cameron wspomina Camerona Boyce. "Był najbardziej wyjątkowy na świecie"

2019-08-11 19:01
Cameron Boyce
Autor: Adriana M. Barraza / WENN.com/agefotostock/East News

Od tragicznej śmierci Camerona Boyce - młodego gwiazdora filmów z serii Następcy - minął nieco ponad miesiąc. Dwudziestolatek odszedł niespodziewanie w wyniku ataku epilepsji, na którą od dawna chorował. Przyjaciele aktora wciąż nie mogą pogodzić się z jego śmiercią. W ostatnim wywiadzie wspominała go Dove Cameron.

6 lipca 2019 roku zmarł Cameron Boyce - jedna z największych młodych gwiazd Disney Channel. Aktor zdobył sprawę za sprawą roli w serialu Jessie oraz filmom z serii Następcy. W wyniku jego śmierci twórcy Następców 3 zrezygnowali z uroczystej premiery produkcji na czerwonym dywanie. Film trafił na Disney Channel na początku sierpnia.

Z odejściem dwudziestoletniego Camerona Boyce nadal nie mogą pogodzić się jego przyjaciele z Disney Channel. W ostatnim wywiadzie o tym, jak zapamięta go, opowiedziała Dove Cameron.

Cameron Boyce w oczach Dove Cameron

Praca z Cameronem była jak praca z rodziną lub jak naprawdę bliskim przyjacielem - to najdziwniejsze doświadczenie, kiedy jest to tak publiczne. To nie jest jak praca z kimś, z kim pracowałeś przez tydzień, a potem opowiadanie o twoim doświadczeniu. To tak, jakbym opowiadała o swoich doświadczeniach z jedną z moich ulubionych osób, jedną z moich najbliższych osób. Był tym wszystkim, o czym ludzie mówili. Pochodził z innego miejsca. Był naprawdę kosmicznym wydarzeniem. Cameron był najbardziej wyjątkową osobą na świecie. Mogę powiedzieć z całkowitą pewnością, że rok temu wszyscy by tak powiedzieli.

- przyznała w programie Daily Pop Dove Cameron.

Wyświetl ten post na Instagramie.
my family. big night tonight Post udostępniony przez ♡DOVE♡ (@dovecameron)
Cameron Boyce
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE