Tak wygląda Dorota Szelągowska bez makijażu. Pokazała całkowicie naturalne zdjęcie!

2021-07-17 7:38 kp
Dorota Szelągowska
Autor: WBF

W swoich programach Dorota Szelągowska z nienaganną fryzurą potrafi osobiście wyburzyć ścianę i skręcić meble kuchenne. Na co dzień jednak gwiazda nie różni się od swoich fanek i nie zawsze wygląda tak, jak przed kamerami. Przypomniała o tym w najnowszym poście na Instagramie, który dodała prosto z urlopu. Co za opalenizna!

Latem gwiazdy wypełniają swoje profile na Instagramie wakacyjnymi zdjęciami z urlopów. Niektórzy z nich pokazują swoje egzotyczne podróże, a inni czas spędzony we własnym ogródku. Jedno wszystkich łączy - odpoczynek! Również Dorota Szelągowska po długim remontowym sezonie zrobiła sobie przerwę i relaksuje się w towarzystwie córki.

W ciągu roku Dorotę Szelągowską można oglądać w programie Totalne remonty Szelągowskiej, w którym wraz ze swoją ekipą odmienia domy i mieszkania osób, które swoją postawą szczególnie zasługują na prezent w postaci remontu. Pomysły projektantki wnętrz z przyjemnością podglądają widzowie, a ona sama i jej energia dla wielu fanek jest dobrą inspiracją.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Dorota Szelągowska bez makijażu

Jak przystało na gwiazdę telewizji, na planie swojego programu Dorota Szelągowska wygląda zawsze nienagannie. Jeśli chodzi o makijaż, projektantkę wnętrz często można oglądać z jej ulubioną kreską na oku, która pięknie podkreśla jej urodę. Na co dzień jednak Dorota zdecydowanie nie stawia na tak perfekcyjny make up. Co więcej - na wakacjach jej skóra może porządnie odetchnąć.

Na nowym zdjęciu Dorota Szelągowska pokazała się całkowicie bez makijażu. Gwiazdę zdobi coś innego - promienny uśmiech.

Bez filtra, pracy, budzika (córka go godnie zastępuje), przyciasnych spodni i stanika. Z ludźmi, których kocham. Uwielbiam lipiec ❤️#wakacje #prawdziwatwarz #wolność #szczęście

- napisała.

Jak Wam się podoba w takiej wersji?

NAJNOWSZE