Dorota Chotecka

i

Autor: AKPA Dorota Chotecka pokazała zdjęcie z młodości

Dorota Chotecka pokaza zdjęcie z młodości. Porównano ją do Kylie Minogue

2023-03-27 13:25

Dorota Chotecka pokazała zdjęcie z czasów, kiedy jeszcze uczęszczała do szkoły filmowej. Fani wyrazili swój zachwyt nad urodą aktorki i porównali ją do Kylie Minogue.

Dorota Chotecka-Pazura urodziła się 15 marca 1966 roku w Radomiu, a po szkole średniej przeprowadziła się do Łodzi, aby rozpocząć studia aktorskie w Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera. Na ekranie zadebiutowała w 1993 roku w filmie "Pożegnanie z Marią". Widzowie bardzo dobrze znają ją z roli odważnej i ciętej na swojego męża Danuty Norek z serialu "Miodowe lata". Wystąpiła również w takich produkcjach jak "Awantura o Basię" (1995), "Dzień świra" (2002), "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" (2006) czy serialu "Ranczo".

Prywatnie, Dorota Chotecka, od 2003 roku jest żoną Radosława Pazury, a w 2007 roku na świat przyszła ich córka Klara Maria. Rodzina żyje z dala od świateł reflektorów.

Dorota Chotecka przypomina australijską gwiazdę pop

Dorota Chotecka prowadzi udane życie u boku Radosława Pazury. Para często publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, na których widać, że mimo upływu lat ich związek cały czas kwitnie. Aktora publikuje również zdjęcia z planów zdjęciowych i teatru, a ostatnio wróciła wspomnieniami do czasów studenckich i pokazała swoim fanom fotografię wykonaną na przełomie lat 80. i 90. Internauci napisali wiele miłych słów, a jedna z instagramowiczek porównała aktorkę do słynnej, australijskiej piosenkarki - Kylie Minogue.

Piekna kobieta.Przypomina mi pani jedna dziwczyne z reklamy oleju .W strojach ludowych - czytamy pod postem.

Pani Doroto, toż to zdjęcie z wczoraj - przyznała fanka.

Niczym Kylie Minogue - dodał kolejny internauta.

Widzicie to podobieństwo?

Dorota Chotecka, Kylie Minogue

i

Autor: Screen/Instagram/@dorotachotecka // SIPA PRESS/EAST NEWS Dorota Chotecka i Kylie Minogue
Eska Daje Szkołę - Igrzyska Starożytne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE