Donald Trump komentuje polityczne ruchy Kanye Westa! Nie bierze go poważnie?

2020-07-10 15:41 nk
Kanye West i Donald Trump
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/East News

Kanye West zapowiedział, że chce ubiegać się o prezydenturę w Stanach Zjednoczonych, założył partię polityczną o dziwacznej nazwie oraz wycofał swoje poparcie dla Donalda Trumpa. W nowym wywiadzie wciąż jeszcze aktualny prezydent USA skomentował ostatnie ruchy polityczne rapera.

Kanye West postanowił zostać politykiem i - jak to politycy mają w zwyczaju - namieszać, głośno wyrażając swoją opinię na kilka tematów. Kanye ogłosił niedawno, że zamierza ubiegać się o prezydenturę w USA.

Po deklaracji chęci kandydowania na prezydenta Kanye West założył partię polityczną, którą zarejestrował pod dziwną nazwą "Birthday Party", co w języku polskim można przetłumaczyć jako "przyjęcie urodzinowe" albo... "urodzinowa partia". W międzyczasie raper wygłosił kilka kontrowersyjnych opinii na różne tematy (m.in. szczepień) i wycofał swoje poparcie dla obecnego prezydenta USA, Donalda Trumpa.

Donald Trump komentuje zachowanie Kanye Westa

Czy Donald Trump przejął się niedawnym nieprzychylnym komentarzem znanego rapera pod swoim adresem? Najwyraźniej nie! W nowym wywiadzie prezydent Stanów Zjednoczonych skomentował polityczne zapędy Westa i dał do zrozumienia, że nie traktuje go poważnie. Ba, nie wierzy nawet w to, że Kanye nie poprze go w wyborach!

On zawsze będzie za nami i jego żona będzie za nami. To bardzo dobry facet. Jest osobą, z którą dogaduję się bardzo dobre. Ostatecznie myślę, że nas poprze prędzej, niż kogokolwiek innego, musimy powstrzymać radykalną lewicę przed przejęciem naszego kraju.

- powiedział Donald Trump w wywiadzie dla Fox News.

Wygląda na to, że prezydent USA również liczy na to, że do czasu wyborów Kanyemu minie atak choroby afektywnej dwubiegunowej, na którą West nie leczy się od ubiegłego roku...

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Donald Trump
Autor: AP/Associated Press/East News
NAJNOWSZE