Dominika Gwit

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@dominikagwit Dominika Gwit wyjawiła płeć dziecka

Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka. Zrobiła to w oryginalny sposób

2022-09-13 15:58

Dominika Gwit niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecka, a wszyscy próbowali dociekać kim jest maluszek. Dominika Gwit w końcu postanowiła wyjawić fanom, jaka jest jego płeć. Zrobiła to w oryginalny sposób.

Już wiadomo kogo niedługo powita na świecie Dominika Gwit

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski niedawno pochwalili się w mediach społecznościowych, że niedługo zostaną rodzicami: "Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko". Ta wiadomość spowodowała, że wszystkie media zaczęły rozpisywać się na temat ciąży aktorki, która urodzi tej zimy.

Dominika Gwit dodała na Instagramie wyjątkowe nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak aktorka dzieli się z fanami wiadomością na temat płci dziecka. Specjalnie w tym celu przygotowała sporych rozmiarów karton, w którym umieściła balon z odpowiednim napisem.

Chłopiec czy dziewczynka? Już wszystko jasne! Sami zobaczcie!

Uradowana aktorka otworzyła karton, a po chwili wyjęła z niego niebieski balon z napisem "to chłopiec". Fani nie omieszkali skomentować postu przyszłej mamy: "Gratulacje dużo zdrówka i radości", "Gratuluję! Synki są cudowne!!!", "Jako mama chłopca mogę powiedzieć że będzie zabawa i będzie się działo".

ILE PALI CZOŁG na 100KM? | ESKA XD - Prosto z salonu #57