Dominika Gwit

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@dominikagwit Dominika Gwit zdradziła, gdzie zamierza urodzić dziecko

Dominika Gwit zdradziła, gdzie zamierza rodzić. Gwiazda nie ma innego wyjścia

2022-09-03 18:05

Ciąża Dominiki Gwit nie przestaje elektryzować opinii publicznej. Gwiazda już zimą powita na świecie swoje pierwsze, długo wyczekiwane dziecko, a internauci nie przestają pytać o wszystko, co związane jest z jej błogosławionym stanem. Dominika wyznała m.in., gdzie zamierza rodzić. Jej wybór wydaje się oczywisty.

Dominika Gwit w ostatnim czasie jest jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd na Instagramie. Wszystko za sprawą nowiny, którą niedawna ogłosiła publicznie, zdradzając, że wraz z mężem - Wojciechem Dunaszewskim - spodziewają się przyjścia na świat swojej pierwszej pociechy. Poród ma się odbyć w okresie zimowym, a aktorka już teraz zaczyna przygotowania do szczęśliwego rozwiązania. Po ostatniej sekcji "Q&A" zorganizowanej na Instagramie, można było dowiedzieć się wielu szczegółów na temat jej ciąży. Fani nie omieszkali zapytać o płeć dziecka, zachcianki spożywcze, czy miejsce, które wybrała na poród.

Dominika Gwit boi się porodu w prywatnym szpitalu

Polska aktorka, Dominika Gwit, wyznała na Instagramie, że jest zawstydzona ilością miłych wiadomości, jakie dostaje na Instagramie od swoich fanów i prosi o trzymanie kciuków za prawidłowy przebieg ciąży, ponieważ jak dotychczas, po wykonaniu genetycznych badań, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Aktorka powiedziała również, że stara się panować nad swoimi zachciankami, która naturalnie pojawiają się od czasu zajścia w ciążę. Para nie zdradziła jeszcze jakiej płci będzie ich maleństwo, jednak aktorka wyznała dlaczego nie zdecyduje się na poród w prywatnym szpitalu.

Do szpitali prywatnych idą ludzie zdrowi, ja choruję na zespół metaboliczny, więc nie... nie będę rodzić w szpitalu prywatnym. Za duże ryzyko. Także, idę za moją panią doktor wszędzie - wyznała aktorka

Jak widać, na przykładzie Dominiki Gwit, do porodu w szpitalu prywatnym, trzeba się kwalifikować. Podczas wystąpienia jakichkolwiek komplikacji podczas porodu, ciężarna może zostać przewieziona do placówki państwowej.

ESKA Summer City Terma Bania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE