Dom z papieru 5: Pedro Alonso na planie! Zdjęcia do La Casa de Papel ruszyły

2020-08-04 10:25 KP

Jak zapowiedzieli, tak zrobili! Zaledwie kilka dni po tym, jak Netflix ogłosił rozpoczęcie prac nad 5. sezonem Domu z papieru, aktorzy serialowego hitu wrócili na plan. Pracę nad Domem z papieru 5 rozpoczął już Pedro Alonso, którego wraz z ekipą La Casa de Papel przyłapano ostatnio w Kopenhadze. Czego możemy spodziewać się po ostatnim sezonie show? Zobaczcie pierwsze zdjęcia!

Dom z papieru to jeden z największych fenomenów Netflixa. Po tym, jak platforma wykupiła prawa do hiszpańskiego serialu, o La Casa de Papel zrobiło się głośno na całym świecie - fani pokochali Profesora i jego ekipę, a Bella Ciao stało się hitem nuconym przez niepokornych z najróżniejszych krajów.

Od wielu miesięcy fani serialu czekali na pierwsze informacje na temat Domu z papieru 5. Po tym, jak 4. sezon serialu miał premierę w marcu tego roku, widzowie z niecierpliwością odliczali dni do premiery kolejnej odsłony La Casa de Papel. I oto zaledwie kilka dni temu Netflix ogłosił, że rozpoczyna pracę nad Domem z papieru 5, który ma być jednocześnie ostatnim sezonem serialu.

Pedro Alonso na planie serialu Dom z papieru 5

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu Netflixa ekipa Domu z papieru 5 rzeczywiście wróciła na plan serialu. Paparazzi przyłapali ją w Kopenhadze, gdzie powstały pierwsze zdjęcia do ostatniego sezonu La Casa de Papel z udziałem Pedro Alonso, czyli uwielbianego przez widzów Berlina. Na zdjęciach możemy zobaczyć jak zawsze eleganckiego bohatera w scenie kręconej przed kawiarnią.

Po 2. sezonie Domu z papieru widzowie obawiali się, że nie zobaczą już Berlina w kolejnych odsłonach serialu. Szybko okazało się jednak, że scenarzyści wcale nie mieli zamiaru na dobre żegnać się z tą postacią i Berlin jest również jednym z najważniejszych bohaterów Domu z papieru 5.

Zobaczcie nowe zdjęcia z jego udziałem!

NAJNOWSZE