Biust Dolly Parton jest ubezpieczony? Gwiazda nareszcie to skomentowała

2022-01-27 22:00 es
 Dolly Parton
Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER

Dolly Parton funkcjonuje w show-biznesie w zasadzie od zawsze. Ona po prostu jest branżą rozrywkową! Nic dziwnego, że wokół jej osoby narosło mnóstwo legend. Jedna z nich głosi, że słynny biust Dolly Parton jest ubezpieczony. Wokalistka w końcu odniosła się do tych pogłosek.

Dolly Parton to gwiazda wielkiego formatu. Ma na koncie niezliczone sukcesy. 25 piosenek na szczycie list przebojów Billboardu. Jej 44 albumy znalazły się w Top 10 country, czyniąc Dolly Parton jedną z najbardziej utytułowanych artystek swojej epoki.

Nic dziwnego, że wokół tak sławnej osoby urosło wiele plotek. Jedna z nich głosi, że piersi Dolly Parton zostały ubezpieczone. Zaskakujące? Pamiętajcie, że w świecie gwiazd wszystko wygląda inaczej. Niedawno Heidi Klum potwierdziła, że ubezpieczyła swoje nogi.

A jak to jest z biustem Dolly Parton?

WOŚP - ESKA licytacja G20

Biust Dolly Parton jest ubezpieczony?

To legenda, która pojawiła się wiele lat temu i przez długi czas towarzyszyła Dolly Parton. Trzeba przyznać, że duży biust jest jednym z ważnych elementów jej słynnego wizerunku.

Ale czy faktycznie został ubezpieczony?

To nieprawda. Lata temu była taka aktorka Betty Grable, czy jedna z wielkich znanych gwiazd, która słynęła również ze swoich nóg. Wtedy powiedziałam: „Cóż, może powinnam ubezpieczyć swoje piersi, ponieważ jestem dzięki nim sławna. To był tylko żart. Nie zrobiłam tego.

Mówiła Dolly Parton podczas środowego występu w Today With Hoda i Jenna.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE