Doda dosadnie o macierzyństwie. Internauci nie kryją zachwytu nad jej słowami

Doda
Autor: ESKA

Doda nie ukrywa, że nie chce mieć dzieci. W najnowszym wywiadzie piosenkarka po raz kolejny podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa i presji z tym związanej. Internauci nie kryją zachwytu i podzielają jej stanowisko. Te słowa naprawdę warto wziąć sobie do serca.

Doda regularnie powtarza, że nie chce mieć dzieci. Mimo tego gwiazda wciąż jest pytana o plany dotyczące założenia rodziny. Obchodząca swoje 20-lecie na scenie wokalistka była ostatnio gościem Karola Paciorka na jego kanale Imponderabilia. Podczas trwającej blisko dwie godziny rozmowy dziennikarz pytał ją między innymi o doświadczenia związane z show-biznesem, program 12 kroków do miłości czy nową płytę Aquaria, z której pochodzą platynowe hity Fake Love oraz Melodia Ta. Wśród zadawanych pytań nie zabrakło również tego dotyczącego powodów, dlaczego Doda nie chce mieć dzieci. Artystka dosadnie wyjaśniła gospodarzowi, co sądzi na temat presji wywieranej na kobietach w kwestii posiadania potomstwa, a pod jej słowami podpisały się tysiące internautek. Fragment wywiadu ma już ponad dwa miliony odsłon.

Doda ma SOBOWTÓRKĘ! Sama dostrzegła szokujące podobieństwo

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Dlaczego Doda nie chce mieć dzieci?

Wokalistka często podkreśla, że nie wyobraża sobie mieć dzieci między innymi z tego powodu, iż nigdy nie doświadczyła prawdziwej miłości oraz tak ważnego przy planowaniu z kimś rodziny poczucia bezpieczeństwa. W rozmowie z Karolem Paciorkiem podkreśliła także, że nie posiada instynktu macierzyńskiego. Przy okazji podzieliła się refleksjami dotyczącymi wywierania społecznej presji na kobietach.

Sama prokreacja czy urodzenie nie jest żadną sztuką. Sztuką jest wychowanie i później opieka nad osobą, by wychować ją na mądrą, kochaną osobę, a nie pier**lnąć laptopem czy telefonem i "zajmij się sobą". (...) Wychowywanie dzieciaka to jest praca, ale nie może być tak przez matkę postrzegana. To poświęcenie ma wynikać z miłości i z chęci oddania siebie dla drugiej osoby. Ja tego instynktu nie mam, a dziecko na to zasługuje - wyznała.

Internauci nie szczędzą Dodzie słów uznania.

Szkoda, że mało kto to ma taki pogląd na temat rodzicielstwa - piszą.

Zgadzacie się?

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Dody?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE