Doda

i

Autor: AKPA Doda zaskoczyła nowym zdjęciem.

Doda w bieliźnie pozuje na koniu. Internauci: cóż za Amazonka!

2022-09-21 16:58

Doda zamieściła na Instagramie zdjęcie, którego jej fani z pewnością się nie spodziewali. Nie jest na nim sama. Na fotografii widzimy Dodę, która ujeżdża dostojnego konia. Dodatkowo siedzi na nim w seksownej bieliźnie. Pod postem piosenkarki posypały się komentarze internautów. Zdjęcie można zobaczyć niżej.

Doda zaskoczyła na Instagramie oryginalnymi zdjęciami. - Kto będzie jeździł na twoich dzikich koniach? Kto utonie w twoim błękitnym morzu? Kto będzie smakował twoich pocałunków ze słonej wody? Kto będzie jeździł na twoich dzikich koniach? Kto zabierze ci serce? - napisała w opisie w języku angielskim. To tekst piosenki Who's Gonna Ride Your Wild Horses z dyskografii zespołu U2. Wybrany utwór nie jest przypadkowy, ponieważ na zdjęciach widzimy Dodę właśnie na koniu. Nie zabrakło też odważnej stylizacji. - Cóż za Amazonka - napisał w komentarzu jeden z internautów. Opinii pojawiło się jednak więcej.

ZOBACZ TAKŻE: Doda na zdjęciu z lochą Grażyną. "Co dwie świnki to nie jedna"

Doda oszukana przez ekipę i... fanów! Cały wywiad z gwiazdą

Doda pozuje na koniu

"Gruby kicz. Takie buty do sesji z koniem na łące", "Sorry, ale sesja w tym stylu tylko z jedną osobą mi się kojarzy... I nie są to dobre skojarzenia" - czytamy w komentarzach na Instagramie. Takie opinie są jednak wyjątkami, ponieważ większość internautów jest zachwycona zdjęciami. "Na łonie natury zawsze wychodzą najpiękniejsze fotki. Petarda!", "Ulala! Przepięknie zdjęcia", "Lewandowska powinna się uczyć od Ciebie" - pisali fani Dody. A wy co sądzicie o tej sesji? Post artystki zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Doda - nowa płyta to więcej niż spełnienie marzeń! Fani nie byli na to przygotowani

Sonda
Podoba ci się nowa sesja zdjęciowa Dody?