Doda szczerze o życiu prywatnym: Najważniejszy dla mnie jest teraz sprawny rozwód!

2021-06-12 13:00 RD
Doda
Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SUPER EXPRESS

Niedawno Doda zszokowała swoich fanów bardzo szczerym wyznaniem. Artystka oświadczyła, że bierze rozwód ze swoim mężem. Teraz postanowiła skomentować to w rozmowie z dziennikarzami. Pojawia się też wątek biznesowy… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Doda bierze rozwód! 9 czerwca 2021 roku Dorota Rabczewska niespodziewanie oświadczyła, że rozstaje się z mężem! Swoją decyzję ogłosiła na Instagramie - jak sama tłumaczy, chciała uprzedzić moment, aż fanom doniesie o tym ktoś życzliwy. Artystka wyznała, że jest to decyzja "przemyślana i ostateczna". Gwiazda - uprzedzając domysły nieprzyjaznych dziennikarzy - zaznaczyła, że jej "prywatne decyzje nie są promocją filmu", który wraz z mężem wyprodukowała. 

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Teraz gwiazda udzieliła szczerego wywiadu. Pojawiły się bowiem wątpliwości dotyczące firmy, którą artystka prowadzi razem z mężem. Dotyczą one przede wszystkim umów i rozliczenia. Część inwestorów podejrzewa spółkę o oszustwa. 

Nie mam z tym nic wspólnego i proszę mnie z tym nie łączyć. Prywatnie i biznesowo moje zaufanie do męża było bezgraniczne i stąd wynika mój brak wiedzy i świadomości w niektórych tematach, m.in. dotyczących amerykańskich spółek i kobiety, o którą pan pyta (...) Najważniejszy dla mnie jest teraz sprawny rozwód oraz sukces filmu "Dziewczyny z Dubaju", któremu poświęciłam ostatni rok. Mogę zapewnić inwestorów, że film będzie na najwyższym poziomie artystycznym, o czym będzie można przekonać się na jego premierze w listopadzie 2021 roku

powiedziała Dorota Rabczewska w rozmowie z Pulsem Biznesu. 

NAJNOWSZE