Doda

i

Autor: WBF

Doda pokazała dekolt w całej okazałości. Trudno oderwać wzrok

2021-08-05 8:28

Fani Dody przyzwyczaili się już do seksownych zdjęć, jakie gwiazda regularnie dodaje na swój profil na Instagramie. Wokalistka może pochwalić się nienaganną figurą i chętnie ją pokazuje. Tym razem jednak zdecydowanie trudno oderwać wzrok od jej dekoltu. W tym skąpym staniku od bikini Doda przypomina jedną z sióstr Kardashian. Zobaczcie sami!

Doda nigdy nie ukrywała, że swój imponujący biust zawdzięcza nie tylko naturze, ale i chirurgom plastycznym. Gwiazda przez lata kusiła bardzo wydatnym dekoltem, aż dwa lata temu zdecydowała się za zmniejszenie piersi, bo - jak sama mówiła - znudziły jej się. Na najnowszym zdjęciu jednak krągłości Dody przypominają te sprzed lat, a fani pytają, czy Doda znów trafiła pod nóż.

Doda korzysta z uroków wakacji i sporo podróżuje. Tym razem zawitała na Mykonos, skąd już od dłuższego czasu dodaje na Instagram kolejne zdjęcia. To najnowsze wzbudziło jednak zdecydowanie najwięcej emocji.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Coś się powiększyło czy mi się wydaje ?

Doda powiększyła piersi?

Na nowym zdjęciu Doda siedzi na sofie w pięknych okolicznościach przyrody. Wzrok zdecydowanie przyciąga jej kolorowy stanik od bikini, który z trudnością zakrywa jej naprawdę imponujących rozmiarów piersi. Fani przyglądają się zdjęciu nie bez zaskoczenia, a jedna z internautek napisała:

W komentarzach rozgorzała dyskusja na temat biustu Dody. Ona sama jednak nie ma zamiaru tym razem informować fanów, czy zdjęcie to efekt dobrej pozy, czy też pracy chirurga.

A Wy jak sądzicie?

Macie ochotę na więcej gorących zdjęć Dody? Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie najseksowniejsze zdjęcia Dody w bikini: