Selena Gomez ofiarą żartu o przeszczepie nerki! Piosenkarka zabrała głos

2021-08-04 14:00 AM
Selena Gomez
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Selena Gomez kilka lat temu przeszła operację przeszczepu nerki. Od tamtego momentu gwiazda musi na siebie uważać i szczególnie o siebie dbać. Od operacji minęło już trochę czasu, a Sel czuje się dobrze. Fani jednak wciąż przesyłają jej wsparcie i nie pozostają obojętni na nieprzyjemne słowa pod adresem artystki!

Selena Gomez w 2017 roku na chwilę zniknęła z show biznesu. Jak się później okazało, przyczyną była operacja przeszczepu nerki, którą spowodował toczeń rumieniowaty. Z tą chorobą gwiazda zmaga się od bardzo dawna.

Nerkę aktorka otrzymała od swojej przyjaciółki. Teraz czuje się świetnie, ale nie oznacza to, że jej problemy się skończyły. Selena musi na siebie bardzo uważać.

Gwiazda ma mocne wsparcie ze strony nie tylko swoich bliskich, ale także fanów, którzy murem za nią stają.

A teraz sytuacja bardzo tego wymaga. Selena Gomez stała się ofiarą żartu scenarzystów serialu The Good Fight, emitowanego na Paramount Plus.

W piątym sezonie, w odcinku czwartym dochodzi do rozmowy między postaciami Marissa, Jayem i Jimem. Rozmawiają na temat tego, że w dzisiejszych czasach wydaje się, że aby móc z czegoś zażartować potrzeba zgody. Wśród zakazanych dowcipów jeden z bohaterów wymienia m.in. autyzm oraz przeszczep nerki Seleny Gomez!

Selena Gomez na przestrzeni lat! QUIZ - z którego roku jest to zdjęcie

Pytanie 1 z 8
Z którego roku pochodzi to zdjęcie?
Zdjęcie

Zaraz po tym do ataku ruszyli fani Seleny, którzy nie kryli swojego oburzenia.

Więc używamy przeszczepu nerki Seleny jako trendu? Wielokrotnie zdarzało się to w mediach, to musi się skończyć. #SzanujSelenęGomez

– grzmiał jeden z fanów.

Selena Gomez odpowiada na żarty o przeszczepie nerki

Również na całą sytuację nie pozostała obojętna sama zainteresowana. Na Twitterze pojawił się wpis Seleny.

Nie jestem pewna, w jaki sposób pisanie dowcipów na temat przeszczepów narządów dla programów telewizyjnych stało się rzeczą, ale niestety najwyraźniej tak jest. Mam nadzieję, że w pokoju następnego scenarzysty, gdy zostanie zaprezentowany jeden z tych niesmacznych dowcipów, zostanie natychmiast wywołany i nie pojawi się na antenie.

- pisała Selena.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
NAJNOWSZE