Doda

i

Autor: WBF

Doda na wczasach żartuje z siebie: "Na pewno tak kogoś poznam"

2021-07-29 15:07

O życiu osobistym Dody w ostatnich miesiącach rozpisywały się media plotkarskie. Wszystko za sprawą jej rozstania z Emilem Stępniem. Doda osobiście potwierdziła rozwód po wielu spekulacjach ze strony tabloidów. Teraz gwiazda cieszy się życiem singielki i ma coraz więcej spostrzeżeń na ten temat. Tym razem znów zażartowała z samej siebie.

Choć Doda na scenie jest prawdziwą mistrzynią ekspresji, w życiu osobistym od dawna przestrzega zasady chronienia się przed plotkami. Wokalistka dba o to, by media nie miały informacji na temat jej życia prywatnego, które mogłyby szeroko komentować i opisywać. Niektórych wydarzeń nie jest jednak w stanie zatrzymać dla siebie - tak było z jej rozstaniem z Emilem Stępniem.

Doda potwierdziła doniesienia, jednak jednocześnie szybko zapewniła, że nie będzie komentowała swojego życia prywatnego. I tak też robi - gwiazda nie reaguje na kolejne plotki o jej ewentualnych związkach i kolejnych partnerach.

>> Doda o swoim życiu seksualnym: "Jest żenujące!" Ilu miała partnerów?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

- napisała.

- mówiła.

Doda na wczasach bez faceta

Od kilku dni Doda odpoczywa na wczasach w Grecji. Na najnowszym zdjęciu wokalistka wyleguje się na hamaku w seksownym bikini. Podpis jednak to kwintesencja jej humoru.

Singielka ma wakacjach. Nie pije alkoholu, nie daje rady na słońcu , męczy mnie głośna muzyka ?‍♀️starzeje się ? i na pewno tak kogoś poznam??????

Warto przypomnieć, że Doda dopiero co apelowała do swoich fanek, by nie czuły się mniej wartościowe bez faceta.

Błagam was, nie dajcie sobie wmówić, że jesteście wartościowe tylko wtedy, jeśli macie partnera, czy partnerkę. Że same jesteście samotne. Że życie jest tylko super, jeśli jest facet, o którego można się oprzeć