Doda

i

Autor: WBF

Doda o swoim życiu seksualnym: "Jest żenujące!" Ilu miała partnerów?

2021-07-28 8:18

Doda zadziwiła i zachwyciła ostatnio swoich fanów najnowszym singlem Don't wanna hide. Numer promujący film "Dziewczyny z Dubaju" to zdecydowanie najgorętszy kawałek w jej karierze, a w odważnym teledysku Doda dorównuje seksownym, zagranicznym koleżankom. Teraz przyznała, że w przeciwieństwie do jej wizerunku, ona sama jest w tej sferze bardzo zachowawcza!

Gorące romanse, skandale, zdjęcia z seksualnych przygód - media plotkarskie nie mają co liczyć na takie przyjemności ze strony Dody. Gwiazda od lat bardzo mocno chroni swoje życie prywatne i nie daje tabloidom wielu powodów do plotek. Wokalistka nie ukrywa przy tym tego, co dzieje się w jej życiu i nie pozostawia miejsca na spekulacje - gdy dziennikarze zaczęli pisać o kryzysie w jej małżeństwie, szybko postanowiła się do tego odnieść.

W swojej karierze jednak Doda jest zdecydowanie bardziej otwarta! Gwiazda uwielbia przekraczać granice i szokować, jak ostatnio podczas Polsat SuperHit Festiwalu, gdy z Don't Wanna Hide zaprezentowała się w być może najseksowniejszym występie w historii polskich festiwali.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Jak myślicie, co to będzie?

Doda o swoim życiu seksualnym

Przy okazji tego seksownego singla Doda nawiązała ostatnio na Instagramie do jej życia prywatnego. Gwiazda nie ukrywa, że wbrew pozorom jej życie seksualne jest... nudne!

Jestem bardzo odważna w wyrażaniu siebie, w przeciwieństwie do mojego życia prywatnego, gdzie jestem bardzo nieśmiała.Do tego jestem totalną konserwą w kwestiach damsko-męskich, moje życie seksualne moim zdaniem jest „żenujące” (śmiech).Ja w wieku 37 lat moich partnerów seksualnych jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk.Nie chciałabym zostać teraz królową Tindera, bo tego nie czuję, ale na scenie mam swoje alter ego i lubię taką eksplozję seksualności…??

- napisała.

Doda pracuje ostatnio nad nowym projektem, którego szczegóły utrzymuje w tajemnicy. Nowy post na Instagramie to już drugi z tej samej serii. Doda pisze przy tym tak:

Ludzie kochani‼️❤️‍??jak bym chciała Wam powiedzieć co się będzie działo ☄️a nie mogę ⚡️NIE ZGADNIECIE NIGDY …nawet nie próbujcie ?