Doda

i

Autor: materiały prasowe//Universal Music Polska

Doda apeluje do dziennikarzy, by NIE PYTALI ją o rozstanie z mężem! Chce mówić o MUZYCE!

2021-06-26 19:00

Doda już jakiś czas temu poinformowała o rozstaniu z mężem, Emilem Stępniem. Obecnie gwiazda skupia się na swoim życiu zawodowym. Wydała nowy singiel, który będzie można usłyszeć i zobaczyć podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021. Piosenkarka zaapelowała do dziennikarzy, by w tym ważnym czasie skupili się oni na jej działalności artystycznej. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Doda już jakiś czas temu w swoich mediach społecznościowych poinformowała fanów o ważnym wydarzeniu w jej życiu prywatnym. Chodzi oczywiście o rozstanie z mężem, Emilem Stępniem. Dla gwiazdy była to bardzo trudne decyzja, o czym mówiła wielokrotnie. Okazuje się jednak, że zapadła ona już wiele miesięcy temu. Artystka zdradziła to na swoim Instagramie, prosząc przy okazji dziennikarzy, by podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 skupili się oni na pytaniach dotyczących jej działalności artystycznej. Podczas wydarzenia będzie można bowiem usłyszeć jej nowy singiel. 

DROGIE MEDIA, DZIENNIKARZE. JAK WIECIE WYSTĘPUJĘ NA SOPOT HIT FESTIWAL. TO DLA MNIE BARDZO WAŻNY DZIEŃ PO MOJEJ 1.5 ROCZNEJ PRZERWIE MUZYCZNEJ. CHCIAŁABYM ŻEBYŚCIE ZADAJĄC MI PYTANIA, TYM RAZEM SKUPILI SIĘ GŁÓWNIE NA MOIM POWROCIE NA SCENĘ I NA NOWYM SINGLU "DON'T WANNA HIDE", A NIE NA ŻYCIU PRYWATNYM. WIECIE, ŻE ZAWSZE MOGLIŚCIE MNIE PYTAĆ O WSZYSTKO ALE MUSICIE ZROZUMIEĆ, ŻE DECYZJE O ROZSTANIU PODJĘŁAM W TAMTYM TOKU PO TO BY MÓC PRZEZ TEN CZAS NIE NA OCZACH MEDIÓW PRZEŻYĆ TO W SPOKOJU, POUKŁADAĆ SOBIE W GŁOWIE I BYĆ GOTOWA NA NOWY ROZDZIAŁ, KTÓRY TERAZ ZAPOWIEDZIAŁAM. TEMAT JEST DLA MNIE ZAMKNIĘTY, JESTEŚMY JUŻ NA INNYM ETAPIE ŻYCIA. KAŻDY MA JUŻ SWOJE, WYMAGAŁO TO ODE MNIE WIELKIEJ DOJRZAŁOŚCI. NIE CHCE WRACAĆ TEGO CO BYŁO. :( DZIĘKI ZA ZROZUMIENIE 

napisała Doda na Instagramie. 

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

QUIZ. Polsat SuperHit Festiwal. Czy rozpoznasz tych kabareciarzy? Dla prawdziwych fanów polskich kabaretów to bułka z masłem!

Pytanie 1 z 10
Kto jest na zdjęciu?
QUIZ. Polsat SuperHit Festiwal. Czy rozpoznasz tych kabareciarzy? Dla prawdziwych fanów polskich kabaretów to bułka z masłem!