Doda - divorce party, impreza rozwodowa Dody

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Doda urządziła Divorce Party. Impreza rozwodowa z rundą NA DACHU LIMUZYNY!

2021-11-20 9:35

Doda świętuje rozwód! Piosenkarka urządziła Divorce Party! Impreza rozwodowa artystki odbyła się z większym przytupem niż niejeden wieczór panieński.

Rozwód Dody to temat, który od wielu tygodni nie schodzi z czołówek polskich serwisów. Rozstanie z Emilem Stępniem to dla gwiazdy wielki powód do radości. Doda dała temu wyraz organizując bajeczną imprezę rozwodową. Divorce Party Dody przejdzie do historii polskiego szołbizu :) 

Impreza rozwodowa i Doda... na dachu limuzyny

Doda wie, jak się dobrze zabawić. Zwłaszcza, kiedy ma naprawdę dobry powód do świętowania! 

Takim powodem z pewnością jest rozwód z Emilem Stępniem. Na ten moment artystka czekała od dawna. Nic dziwnego, że chciała jak najskuteczniej odreagować po rozprawie rozwodowej i ostatnich miesiącach walki ze swoim ex.

Doda i Emil Stępień zaręczyli się  2017 roku. Wiosną 2018 r. para pobrała się - najpierw zawierając ślub cywilny w Ciechanowie, a następnie przypieczętowując związek ślubem kościelnym w hiszpańskiej Marbelli. 

Niestety małżeństwo piosenkarki z producentem nie trwało zbyt długo. W 2021 roku zaczęły pojawiać się pierwsze sygnały świadczące o kryzysie w związku artystki. W końcu Doda poinformowała, że zdecydowała się na rozwód. Oficjalnie Doda i Emil Stępień przestali być małżeństwem 15 listopada 2021 roku. 

Podczas jednej z sesji live Doda wyznała fanom, że nie mieszkała z Emilem już na wiele miesięcy przed rozwodem. Gwiazda opowiedziała, że małżeństwo z producentem skończyło się u niej depresją, napadami lęku i atakami paniki. 

W końcówce swojego małżeństwa Doda i Stępień produkowali wspólnie film "Dziewczyny z Dubaju". Obraz niedługo wejdzie na ekrany polskich kin. Premiera była jednak poważnie zagrożona, bo - jak twierdziła Doda - Emil Stępień nie pozwalał ani jej, ani Marii Sadowskiej, dokonać zmian edycyjnych. Ostatecznie piosenkarce i reżyserce udało się skrócić film.

Doda na dachu limuzyny wjeżdża na imprezę. Świętuje rozwód!