Natalia Siwiec

i

Autor: WBF

Dziewczyny z Dubaju: Sceny z historią Natalii Siwiec zostaną WYCIĘTE?

2021-11-12 9:00

Czy film, który miał być jednym z najbardziej kontrowersyjnych w ostatnich latach jednak taki nie będzie? Dziennikarze zwracają uwagę na posunięcia producenta “Dziewczyn z Dubaju”. Co więcej, montaż filmu podobno jeszcze się nie skończył. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Dziewczyny z Dubaju miał być najgłośniejszym filmem ostatnich lat. Zaangażowana w jego produkcję była Doda, która była producentem kreatywnym. Reżyserką obrazu jest Maria Sadowska. Zdjęcia do produkcji zakończyły się już jakiś czas temu. Później była afera związana właśnie z Dodą i Marią. Emil Stępień nie wpuścił ich do studia na tak zwany “final cut”, czyli ostateczny montaż. Doda zwracała uwagę na to, że film jest za długi. Ostatecznie piosenkarka odcięła się od produkcji. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Teraz dziennikarze Super Expressu donoszą, że Emil zmienił swoje podejście do filmu. Jedną z “bohaterek” filmu miała być Natalia Siwiec. A właściwie to jej historia. Na wielkim ekranie mieliśmy zobaczyć aktorkę łudząco przypominającą celebrytkę. 

czytamy w Super Expressie. 

Myślicie, że to prawda? 

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co świętowała ostatnio Jessica Simpson?

Emil Stępień po konflikcie z Dodą i Marią Sadowską i zablokowaniu im możliwości wprowadzenia ostatnich zmian w montażu filmu, zaczął udzielać się na Instagramie Natalii Siwiec. Producent miał polubić ogromną ilość zdjęć Natalii (...) Natychmiast zaczęły się domysły, że producent i modelka mogli dogadać się, by z filmu zniknęły sceny z udziałem aktorki podobnej do Siwiec, i to dlatego Doda nie mogła wprowadzić swoich poprawek i na finiszu prac została brutalnie odsunięta od filmu