Doda Antek Królikowski

i

Autor: AKPA

Doda broni Antoniego Królikowskiego i przestrzega przed najgorszym. „Jeżeli wytrzyma, będę w szoku”

2023-02-22 13:34

Antoni Królikowski znowu jest w samym centrum medialnego zamieszania. Niestety, i tym razem za sprawą głośnego skandalu. Zatrzymanie aktora przez policję wywołało lawinę hejtu w mediach społecznościowych. Skala krytyki nie umknęła uwadze Dody. W mocnym nagraniu piosenkarka nawiązała do śmierci Mateusza Murańskiego.

O Antonim Królikowskim znowu jest głośno, ale bynajmniej nie za sprawą produkcji z jego udziałem. W miniony weekend aktor został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze mieli bowiem podejrzenie, że wsiadł on za kierownicę, będąc w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badania nie potwierdziły tych przypuszczeń. W organizmie aktora wykryto jednak obecność THC. W opublikowanym na Instagramie oświadczeniu Antoni Królikowski zapewnił, że nie bierze narkotyków, a jedynie stosuje medyczną marihuanę.

W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymać mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi. Chciałbym zaznaczyć, że nie zażywam narkotyków, co wykazały dzisiejsze testy, więc bardzo proszę o zaprzestanie pomówień - napisał.

Skala hejtu, jaka wylała się na aktora, była ogromna. Zamieszanie nie umknęło uwadze Dody. Wokalistka zabrała głos na swoim Instagramie. Jej słowa mocno wstrząsają! Gwiazda sama wspomniała o czasie, gdy zmagała się z depresją i napisała fanom list pożegnalny.

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda o Królikowskim

Doda jest w show-biznesie od ponad 20 lat. Przez ten czas wokalistka sama doświadczyła wielkiej krytyki. Jako nastolatka była poniżana przez kolegów i koleżanki z branży, jak również redaktorów tabloidów, którzy na artykułach o niej zbijali krocie.

Tendencyjne nagłówki to jest nic! Kiedy ja zaczynałam, nie było żadnych tendencyjnych, tylko wprost było mówione, jak miałam 20 lat: "Doda to trans", "Doda ma wąsy", "Doda ma szczękę przypominającą faceta", "Weźcie udział w sondzie - jak szybko Doda ma skończyć karierę?", naprawdę. To dopiero był hejt, to dopiero było znęcanie psychiczne. Nie radziłam sobie z tym. Myślę, że po prostu stworzyli osobę, którą sami byli, czyli najeżoną, złą, z żalem, z nienawiścią. Zamiast radzić sobie z nimi, musiałam radzić sobie ze sobą, tłumaczyć, że nie wszyscy są tacy sami - mówiła nam w wywiadzie.

Teraz piosenkarka, ku zaskoczeniu internautów, stanęła w obronie Antka Królikowskiego, wspominając przy okazji o niedawnej śmierci Mateusza Murańskiego.

Jeszcze nie tak dawno każdy, kto obrabiał d*pę temu fighterowi, bił się w pierś, że jednak dobry chłopak. (...) Teraz obserwuję sytuację znanego, młodego aktora w tle z chorobą stwardnienia rozsianego, narkotykami, alkoholem, wychodzenia z tego alkoholu, zatrzymywaniem przez policję, donosami byłej żony. (...) Patrzę na to z boku i uważam, że jeżeli Antek nie strzeli sobie w łeb, jeżeli wytrzyma to psychicznie, tę całą nagonkę na niego od takiego czasu, to będę w szoku. Mleko się wylało. Wszyscy wiedzą, jaka jest sytuacja, ale wystarczy. Nie znęcajcie się nad facetem, który i tak będzie musiał ponieść karę. Nie karze się dwa razy za to samo - powiedziała.

Artystka przypomniała o najgorszym czasie w jej życiu, kiedy sama miała myśli samobójcze. 5 marca premierę ma kolejny singiel z płyty Aguaria, która stanowi podsumowanie tego mrocznego okresu. Mowa o utworze Zatańczę z aniołami.

Doda chciała się ZABIĆ?! Zapłakana opowiedziała o najgorszym czasie

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Dody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE