Dlaczego Justyna odeszła z Ich Troje? Jacek Łągwa po latach przerwał milczenie!

2022-05-12 11:18 Natalia Nowecka
Ich Troje
Autor: AKPA Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje? Zagadka rozwiązana!

Justyna Majkowska należała do zespołu Ich Troje u szczytu jego popularności. Na temat jej odejścia krążyły rozmaite legendy, zazwyczaj związane oczywiście z ekscentryczną osobowością frontmana grupy, Michała Wiśniewskiego. Jaka jest prawda? Po latach poznaliśmy odpowiedź na to nurtujące pytanie.

Odejście Justyny Majkowskiej z Ich Troje wstrząsnęło polską sceną muzyczną. Wokalistka związana była z zespołem w latach 2001-2003, czyli za czasów jego największej popularności i pasma sukcesów. Po jej zniknięciu nic już nie było takie samo. Fani grupy przez lata snuli rozmaite teorie na temat kulisów tej druzgocącej decyzji, jednak prawdy nigdy nie poznaliśmy. Aż do teraz...

ZOBACZ TAKŻE: Friz wbił szpilę Fagacie. Jednym pytaniem skomentował całą dramę!

Dlaczego Justyna odeszła z Ich Troje? Jacek Łągwa po latach przerwał milczenie!

Jacek Łągwa, jeden z założycieli zespołu Ich Troje, postanowił raz na zawsze rozwiać nasze wątpliwości. Czy za odejściem Justyny stały liczne nieporozumienia pomiędzy nią, a Michałem Wiśniewskim? Czy poszło o eurowizyjną piosenkę "Keine Grenzen", która miała stać się kością niezgody? A może Justyna miała zwyczajnie dość życia na świeczniku? Nic z tych rzeczy.

W rozmowie z Plejadą Jacek Łągwa opowiedział o latach współpracy z Michałem Wiśniewskim, pracy przy zespole, a także kulisach odejścia Justyny Majkowskiej. Jak się okazuje, wokalistka postanowiła opuścić zespół w imię solidarności ze swoim ukochanym.

Justyna pokłóciła się z Michałem podczas trasy w Stanach Zjednoczonych. Poszło o jej chłopaka, który tańczył w naszym balecie i któremu podziękowaliśmy za współpracę. Nie pamiętam dokładnie, o co chodziło, ale Justyna uniosła się honorem i postanowiła odejść solidarnie ze swoim facetem - wyznał Jacek Łągwa w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl.

Na pytanie, czy wraz z Michałem Wiśniewskim usiłowali zatrzymać Justynę, Jacek Łągwa odpowiedział krótko, że nie było takiej możliwości, bo z miłością wygrać się nie da. 

ZOBACZ TAKŻE: Urodziła na koncercie Metalliki. Po porodzie zadzwonił do niej sam James Hatfield!

Po odejściu Justyny z zespołem Ich Troje związanych było kilka innych wokalistek. Były to kolejno: Anna Świątczak, Jeanette Vik, Justyna Panfilewicz, Marta Milan oraz Agata Buczkowska. W 2020 roku do składu wróciła Anna Świątczak.

ZOBACZ TAKŻE: KęKę rapuje, że jest gotowy do wojny. Mocny przekaz rapera

Sonda
Lubisz muzykę Ich Troje?
Wywiad z Krystianem Ochmanem na chwile przed jego eurowizyjnym występem
NAJNOWSZE