Diplo

i

Autor: www.instagram.com/diplo, ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Diplo opublikował swoje zdjęcie ZE WZWODEM?! "Nic nie podnieca mnie bardziej, niż..."

2019-07-03 15:40

Znany amerykański DJ i producent Diplo pokazał fanom swoje zdjęcie z Ibizy. Na Instagramie artysty możemy podziwiać piękne widoki na Morze Śródziemne, malownicze skały u wybrzeży hiszpańskiej wyspy, a także... cóż, efekt nadmiernej ekscytacji cudami przyrody?! Ta fotka w kilkanaście godzin zyskała ponad pół miliona polubień!

Wakacje to czas, kiedy gwiazdy chwalą się fanom pięknymi zdjęciami z luksusowych wakacji. Kiedy te pierwsze wygrzewają się w egzotycznych miejscach świata, ci drudzy czerwienieją z zazdrości i braku kremu z filtrem. Na szczęście wśród tych pierwszych jest niezawodny Diplo ze swoim niepowtarzalnym poczuciem humoru...

Diplo pokazał wzwód?!

Diplo wakacje spędza na hiszpańskich wyspach wśród pięknych kobiet, luksusowych jachtów (czasem, jak pokazuje jego Instagram, tonących, ale to przecież nic...) i niesamowitych pejzaży. I właśnie te ostatnie wywołały u artysty szczególną, hmmm, ekscytację. Tak przynajmniej twierdzi sam Diplo!

We wtorek pokazywaliśmy Wam filmiki, w których gwiazdy wykonują #BottleCapChallenge. Diplo swoje video nakręcił właśnie na Ibizie...

Opublikowany w poniedziałek filmik, w którym Diplo odkręca butelkę za pomocą kopniaka, ma już ponad milion polubień na Instagramie. Więcej, niż połowę tej liczby lajków, zdążyło tymczasem zebrać zdjęcie, które pojawiło się na profilu DJ'a zaledwie kilkanaście godzin przed napisaniem tego artykułu. Na fotce Diplo stoi na kamieniu nad brzegiem wody, a w tle widać piękne pejzaże Ibizy.

Byłem wszędzie dookoła Bożej zielonej ziemi i nic nie ekscytuje mnie bardziej, niż surowe piękno natury

- pisze Diplo w opisie zdjęcia, na którym ma na sobie mokre krótkie spodenki z wyraźną wypukłością w okolicy krocza...

Czy artysta naprawdę pokazał fanom swoje zdjęcie z erekcją? Czy po prostu zgrywa się, a tak naprawdę miał coś w kieszeni?

Nie ma to, jak rozstawić sobie namiot nad ciepłym morzem, no nie? ;)

ZOBACZ TEŻ: