Demi Moore

i

Autor: SplashNews.com/East News

Demi Moore wróciła do picia po 20 latach przez Ashtona? Wystarczył jeden jego komentarz...

2019-11-08 20:24

Demi Moore wyjawiła, że podczas małżeństwa z Ashtonem Kutcherem przerwała swoją trwającą 20 lat trzeźwość i wróciła do alkoholizmu. Na to załamanie woli aktorki miały wpływ dwa czynniki. Jednym z nich było jedno znamienne zdanie, wypowiedziane przez ówczesnego męża gwiazdy. Jak on mógł powiedzieć coś takiego alkoholiczce?!

Demi Moore wydała we wrześniu 2019 głośną autobiografię, zatytułowaną Inside Out. Głośną, bo w tej książce aktorka po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć o pewnych okntrowersyjnych faktach ze swojego życia. Bardzo szczerze opowiedziała o problemach w małżeństwie z Ashtonem Kutcherem, a także o swoich uzależnieniach od alkoholu i narkotykach. Od tej pory gwiazda rozwija myśli zawarte w swoim dziele, udzielając wywiadów.

Demi Moore o powrocie do picia

Demi Moore była gościem facebookowego talk show Jady Pinkett-Smith, Red Table Talk. W programie aktorka wyjawiła, jak doszło do jej powrotu do picia po 20 latach trzeźwości.

Czy wiesz wszystko o Demi Moore?

Pytanie 1 z 12
Jak naprawdę nazywa się Demi Moore?

Demi Lovato zdradziła, że w jej głowie zaczęły dziać się złe rzeczy po utracie dziecka. Gwiazda poroniła w 6. miesiącu ciąży.

Otworzyłam te drzwi do picia po prawie 20 latach. Byłam w ciąży, a potem straciłam dziecko po prawie sześciu miesiącach. Kiedy nie mogłam znowu zajść w ciążę, poczucie winy, jakie miałam, że to na pewno moja wina, było ogromne.

- powiedziała Demi Moore. Gwiazda dodała, że decydującym impulsem była rozmowa z ówczesnym mężem. Ashton Kutcher, zapewne nieświadomie, wypowiedział bardzo niefortunne słowa podczas kolacji z aktorką, podczas której on sam raczył się czerwonym winem.

- wyjawiła Demi Moore.

Ashton powiedział: "Nie wiem, czy alkoholizm naprawdę jest problemem. Myślę, że to wszystko kwestia wyważenia". Gdybym trzymała się swojego działającego programu... Oczywiście żyłam przez większość swojego dorosłego życia w trzeźwości. Świetnie mi szło. Stworzyłam sobie własną historię, że on chciał kogoś, z kim mógłby napić się wina, z kim mógłby robić takie rzeczy. On nie jest powodem, dla którego otworzyłam te drzwi. To ja chciałam być kimś innym, niż jestem. I oddałam swoją moc.