Demi Moore

i

Autor: www.instagram.com/demimoore

Demi Moore skończyła 57 lat! Może już pora zacząć się starzeć, hmm? [DUŻO ZDJĘĆ]

2019-11-11 8:30

Demi Moore właśnie skończyła 57 lat. Urodziny słynnej aktorki to świetna okazja, by przejrzeć jej zdjęcia - te nowe, jak i te baaaardzo stare. Mocno się zmieniła? Naszym zdaniem od wielu wielu lat - prawie wcale! Ta kobieta to wciąż światowy symbol seksu, a figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna 20-latka!

Demi Moore to jedna z najseksowniejszych nie tylko aktorek, ale i kobiet w ogóle na świecie. Gwiazda rozpoczęła karierę aktorską jako 19-latka, na początku lat 80. Jednak to film Uwierz w Ducha z 1990 roku był jej wielkim przełomem. Choć za późniejsze role Moore była nominowana do Złotych Malin, na stałe zapisała się do kanonu największych gwiazd Hollywood. Stało się tak za sprawą świetnych kreacji w takich dziełach, jak: Ludzie honoru, Niemoralna Propozycja, Striptiz czy G.I. Jane, na potrzeby którego ogoliła się na łyso, ale także za sprawą kontrowersji wokół niej.

Demi Moore zasłynęła zamiłowaniem do rozbierania się na okładki pism. Do historii przeszła jej sesja dla Vanity Fair z sierpnia 1991 roku, gdy aktorka była w 7. miesiącu ciąży. Rok póżniej to samo pismo opublikowało jej zdjęcia, gdy była "ubrana" w namalowany na ciele garnitur.

Również jej życie osobiste pobudzało wyobraźnię. W 1980 roku poślubiła autora tekstów piosenek Freddy’ego Moore’a. Małżeństwo trwało sześć lat. W 1987 wyszła za Bruce’a Willisa. Demi urodziła mu trzy córki. Po trzynastu latach para rozwiodła się. W 2005 poślubiła młodszego o 16 lat Ashtona Kutchera. W 2011 roku małżonkowie ogłosili separację, a dwa lata później byli już po rozwodzie.

W międzyczasie Moore była związana m.in. z: Johnem Stamosem, Emilio Estevezem, synem Franka Zappy – Dweezilem Zappą, Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem, wokalistą Red Hot Chili Peppers – Anthonym Kiedisem, partnerem biznesowym Madonny Guy'em Oseary'em, Owenem Wilsonem, Tobeyem Maguire i Colinem Farrellem.

Kilka miesięcy temu ukazała się autobiograficzna książka Demi Moore, Inside Out, zawierająca wiele szokujących faktów z życia gwiazdy, między innymi opisy jej uzależnienia od narkotyków.

Urodziny Demi Moore

Demi Lovato, a właściwie wtedy Demetria Gene Guynes przyszła na świat 11 listopada 1962 w Roswell w stanie Nowy Meksyk. To oznacza, że właśnie skończyła 57 lat!

Najnowsze plotki

Pytanie 1 z 8
Kto został najbogatszą brytyjską gwiazdą poniżej 30 roku życia?

Demi Moore to bez wątpienia wciąż symbol seksu! Choć aktorka ma nieco więcej zmarszczek, niż kiedyś, wciąż wygląda bardzo młodo. Czy to zasługa genów? Pielęgnacji? A może medycyny estetycznej? To wie zapewne tylko sama Demi (ewentualnie jej chirurg plastyk ;)), ale trzeba przyznać, że aktorka nie wygląda, jakby była jakoś szczególnie mocno ponaciągana czy "zabotoksowana".

Zobaczcie zdjęcia Demi Moore - zarówno te z dzieciństwa, te z początków kariery, jak i najnowsze!